• Informacje na temat:

  anna cieslak 2013

Artykuły na temat: anna cieslak 2013
 • Anna Cieślak ma nowego faceta. Nie płacze za Cześkiem Mozilem!

  Anna Cieślak (34 l.) pierwszy raz opowiedziała o swojej relacji z Czesławem Mozilem!

 • Mozil i Cieślak będą mieli dziecko?

  ...ukochanego? Czesław ostatnio woli spędzać z nią czas w domu niż chodzić do knajp. Anna Bazia nr 2/2013

 • ...romantycznej "Dlaczego nie!" w której w głównych rolach wystąpili Maciej Zakościelny i Anna Cieślak. Wesołowski zapisał się w pamięci widzów jako Michał Konarski, jeden z bohaterów serialu "Czas honoru" emitowanego przez TVP2. Wspomina często, że udział w tej produkcji to spełnienie marzeń.  W latach 2012-2013 wcielał się w postać Marka Bromskiego w "Komisarzu Aleksie". Detektywa Bromskiego spotkał...

 • Kasia Łaska: "Mam tę moc"

  "Castingi były ciężkie, ale udało się" - mówi Kasia Łaska, która odniosła sukces piosenką "Mam tę moc" wykonywaną na potrzeby animowanego filmu "Kraina Lodu".

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • 50 lat polskiej piosenki

  Debiutanci i gwiazdy pierwszej wielkości wystąpią podczas jubileuszowego 50. festiwalu w Opolu. Usłyszymy "Jadą wozy kolorowe" i "Tyle słońca w całym mieście" oraz inne największe polskie przeboje ostatniego półwiecza!

 • Kwiatkowski gra u Seweryna

  100 lat po pierwszej premierze w Teatrze Polskim "Irydion" Zygmunta Krasińskiego znów zagości na warszawskiej scenie. - To wielkie wyzwanie zmierzyć się z tekstem wieszcza - mówi Krzysztof Kwiatkowski ("Hotel 52"), którego zobaczymy w tytułowej roli w reżyserowanym przez Andrzeja Seweryna spektaklu.

 • MoMo od dzisiaj. A płyta w sierpniu

  Utwór "Od dzisiaj" zapowiada debiutancką płytę grupy MoMo, półfinalistów ostatniej edycji "Must Be The Music". Na czele zespołu stoją wokalistka Ania Ołdak i klawiszowiec T. Love Michał Marecki.

 • Festiwal w Opolu oczywiście z Marylą Rodowicz

  Maryla Rodowicz, Kayah, Golec uOrkiestra, Halina Mlynkova, Grzegorz Turnau - to tylko kropla w morzu gwiazd, które wystąpią na jubileuszowym 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Impreza trwać będzie od 14 do 16 czerwca.

 • Orły 2014: 10 nominacji dla filmu "Ida"

  We wtorek, 4 lutego, poznaliśmy listę nominowanych do Polskich Nagród Filmowych Orły 2014. Najwięcej szans na statuetki, aż 10, ma "Ida" Pawła Pawilkowskiego

Wideo na temat: anna cieslak 2013
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...