• Informacje na temat:

  anna cieślak mieczysław

Artykuły na temat: anna cieślak mieczysław
 • Anna Cieślak z nowym facetem

  Dawno nikt nie widział Anny Cieślak (32 l.) tak uśmiechniętej. Osoby z jej otoczenia zdradzają, że jest to zasługą jej życiowego partnera Mieczysława Bielawskiego. "Odkąd zaczęła się z nim spotykać, jest znacznie weselsza. Łatwiej wyciągnąć ją na babskie spotkania przy kawie i ciastku" - mówi "Na żywo" jedna z jej znajomych. Najwyraźniej Mieczysław, z wykształcenia historyk, znalazł klucz do jej...

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • "Na Wspólnej": Aktorzy zdradzają, co wydarzy się wiosną!

  Jakub Wesołowski, Marta Wierzbicka, Anna Cieślak, Mieczysław Hryniewicz i Joanna Jabłczyńska, zdradzili nam, jakie przygody czekają ich bohaterów. "Szykuje się kolejny monsun. Nie damy państwu wypocząć" - zapowiada serialowy Igor Nowak.

 • "Jak żyć?" w Krakowie

  Stypendysty Twórczego Miasta Krakowa. Zdjęcia będą realizowane w Krakowie i okolicach. W rolach głównych wystąpią Anna Cieślak, Krzysztof Ogłoza, Andrzej Grabowski, Eryk Lubos, Krzysztof Globisz, Mieczysław Grąbka i Andrzej Franczyk.

 • "Na Wspólnej": Joanna rodzi?!

  Gdy tylko Joanna (Anna Cieślak) przedwcześnie dostanie regularnych skurczy, szalenie zdenerwowany Bogdan (Wojciech Brzeziński) natychmiast odwiezie żonę do szpitala!

 • Polscy artyści wstydzą się nazwisk?

  Dlaczego gwiazdy sceny muzycznej ukrywają swoje prawdziwe nazwiska?

 • “Na Wspólnej": Przed ołtarz trafią prosto z aresztu!

  W jubileuszowym, 2000. odcinku “Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie dozgonną miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne “tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk). Poznaj szczegóły!

 • Łubu Dubu - najciekawsza stacja tv

  Łubu Dubu TV to nowa stacja telewizyjna na medialnym rynku. Astronomiczne gaże i warunki pracy porównywalne do tych zza oceanu skusiły wiele gwiazd do podjęcia się trudnej sztuki budowania jej sukcesu.

 • "Na Wspólnej": Pijacki skandal i inne atrakcje na weselu

  Na podwójnym weselu Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński) oraz Moniki (Sylwia Gliwa) i Damiana (Waldemar Błaszczyk) dojdzie do skandalu. Jego autorką będzie pijana Marta (Joanna Jabłczyńska).

 • “Na Wspólnej": Chcą uśmiercić Włodka Ziębę?

  Wkrótce Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) niespodziewanie dotrze do informacji, że jest ciężko chory i zostały mu zaledwie dwa miesiące życia. Czyżby producenci "Na Wspólnej“ zamierzali uśmiercić filar i legendę serialu?

Wideo na temat: anna cieślak mieczysław
 • "Na Wspólnej": Jak zakończy się "Na Wspólnej"?

  Joanna Jabłczyńska, Mieczysław Hryniewicz, Marta Wierzbicka, Jakub Wesołowski i Anna Cieślak zdradzają, jak (w przypadku zakończenia serialu) chcieliby, aby potoczyły się wątki ich bohaterów.