• Informacje na temat:

  anna cyzon

Artykuły na temat: anna cyzon
 • Stan Borys znalazł nową podopieczną! Jego młoda narzeczona będzie zazdrosna?

  ...lat temu, gdy zbliżał się do 70, zakochał się kolejny raz. Los zesłał mu miłość na turnieju tenisowo-golfowym. Na jego życiowej drodze stanęła prześliczna blondynka, o 31 lat młodsza Anna Maleady(...) stronie Anna Cyzoń, bo o niej mowa, to młoda, uzdolniona piosenkarka. Polskim fanom muzyki popularnej i rockowej nie taka nieznana. W 2010 roku niewiele brakowało, a Anna reprezentowałaby nasz...

 • Eurowizja: Zobacz klip Anny!

  Do sieci trafił eurowizyjny teledysk Anny Cyzon, która w polskich eliminacjach walczy o wyjazd na Eurowizję.

 • Eurowizja: Znamy kandydatów!

  Poznaliśmy uczestników krajowego koncertu finałowego Eurowizji! Komisja wyselekcjonowała tylko cztery utwory!

 • Eurowizja: Kim są finaliści?

  Komisja Konkursowa Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010 spośród ponad 120 kandydatur wybrała jedynie cztery kompozycje. Poniżej znajdziecie informacje na temat wykonawców, którzy powalczą o wyjazd do stolicy Norwegii.

 • Eurowizja: Fani wspierają Mrozińskiego

  Fani Eurowizji skupieni w stowarzyszeniu OGAE wystosowali apel do TVP o przyznanie dzikiej karty Marcinowi Mrozińskiemu. Przypomnijmy, że dotychczas wybrane piosenki spotkały się raczej z chłodnym przyjęciem.

 • Eurowizja: Trzecia próba Huberta

  Wokalista Hubert Bisto nie ustaje w swoich staraniach o Eurowizję. Właśnie przygotowuje nowy utwór, który zamierza wysłać jako propozycję do tzw. dzikiej karty.

 • Internauci nagrodzili żonę Wiśniewskiego

  FOX , Volver, Natalia Lesz i Aniqa - to zwycięzcy konkurs Top Trendy 2010.

 • Eurowizja: Udało się!

  Wielotygodniowa akcja fanów Eurowizji wspierających piosenkę "Legenda" Marcina Mrozińskiego przyniosła skutek - wokalista właśnie otrzymał dziką kartę od TVP i weźmie udział w finale polskich preselekcji do Konkursu Eurowizji.

 • Sopot: Głośne nazwiska w konkursie

  Poznaliśmy finalistów konkursu "trendy" na tegorocznym festiwalu Sopot TOPtrendy. Na liście nie brakuje znanych nazwisk.

Zdjęcia na temat: anna cyzon
Wideo na temat: anna cyzon
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.