• Informacje na temat:

  anna czartoryska aktorka sukcesu

Artykuły na temat: anna czartoryska aktorka sukcesu
 • Nie chce być tylko księżniczką

  Anna Czartoryska liczy przede wszystkim na siebie. Ale wie, że ukochany pomoże jej spełniać marzenia.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Krystian Wieczorek wreszcie znalazł miłość!

  ...jest tajemnicza dziewczyna. Okazuje się, że to Maria Szafirska (23 l.), aktorka, która kilka miesięcy temu dołączyła do ekipy popularnego polskiego serialu. Bohaterowie "M jak miłość" wciąż(...). Młodziutka aktorka grała dotąd w Teatrze Studyjnym w Łodzi. Pojawiła się także w epizodycznych rolach w: "Strażakach", "Ojcu Mateuszu", "Komisarzu Aleksie". Angaż do "M jak miłość" był dla niej wielką szansą...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • "Sama słodycz": Piotr Adamczyk wreszcie spotkał kobietę swego życia?

  ...przyszłość, mają dziś rodziny i cieszą się urokami macierzyństwa - pierwsza narzeczona, Agnieszka Wagner ma córkę, druga, Anna Czartoryska, urodziła już dwoje dzieci i wkrótce powita na świecie trzecie...

 • Anna Czartoryska: Chce być kobietą sukcesu

  Liczy przede wszystkim na siebie. Ale wie, że ukochany pomoże jej spełniać marzenia.

 • Pierwsze zdjęcia z Mazur!

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem", wyjechała z Warszawy. Najbliższe dwa miesiące spędzi na Mazurach, gdzie kręcone są zdjęcia do trzeciej części "Domu nad rozlewiskiem". Mamy pierwsze zdjęcia aktorki z Mazur!

 • Zrobi karierę za granicą?

  Paula zawsze może liczyć na trzy silne kobiety - Małgosię, Marysię i samą siebie - mówi o swojej bohaterce w serialu "Dom nad rozlewiskiem" Anna Czartoryska.

 • "Sama słodycz": Piotr Adamczyk wreszcie znalazł prawdziwą miłość?

  ...przykry incydent nie zniszczy łączącego ich uczucia, stało się inaczej. Aktorka nie dość, że go rzuciła, to w dodatku złożyła w sądzie wniosek o ukaranie byłego narzeczonego i o wypłatę odszkodowania...

 • Przebojowa Joanna Kulig

  Od "Szansy na sukces" po występy u boku światowych sław - laureatki Oscara Juliette Binoche i nominowanych do Nagrody Akademii Jeremy'ego Rennera, Ethana Hawke'a i Kristin Scott Thomas, kariera Joanna Kulig nabiera coraz większego rozpędu.