• Informacje na temat:

  anna czartoryska impreza

Artykuły na temat: anna czartoryska impreza
 • Anna Czartoryska opowiada o swoim macierzyństwie! Jest jej ciężko?

  Anna Czartoryska (32 l.) powoli powraca do show-biznesu po krótkim urlopie macierzyńskim. Celebrytka coraz częściej pojawia się na imprezach i zdradza plany związane z jej dalszą karierą.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Czartoryska-Niemczycka w męskiej roli

  Ostatnio rzadko pojawiała się na imprezach, wolała w tym czasie zajmować się synkiem. Teraz pokaże nam swoją nową twarz i to nie jedną! Jak Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej pracuje się na planie nowej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Czartoryska wzięła ślub w tajemnicy!

  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Anna Czartoryska (29 l.) i Michał Niemczycki (32 l.) są już małżeństwem...

 • Aktorką zostałam przez przypadek

  Anna Czartoryska wystąpi w Opolu podczas koncertu poświęconego Ewie Demarczyk. Aktorka przyznaje, że udział w tej imprezie to dla niej duże wyróżnienie oraz zdradza, jaką chciałaby wydać płytę.

 • Ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem

  ...- Co to za rozlewisko bez Pauli, Elwiry, Oresta i Karolaków - powie Małgosia (Joanna Brodzik), kiedy dowie się, że większość jej przyjaciół zamierza na zawsze wyjechać z Mazur tuż po ślubie Basi i Tomasza (Małgorzata Braunek i Jerzy Schejbal) oraz Ewy i Henryka (Maria Pakulnis i Wojciech Droszczyński).

 • Szczęśliwa mimo rozstania

  Nie rozpacza z powodu rozstania z Piotrem Adamczykiem. Wręcz przeciwnie - wypiękniała. Anna Czartoryska opowiada o swoich relacjach z mamą i ojcem oraz rodowych pamiątkach.

 • "Komisarz Alex": Trzy gwiazdy u boku czworonożnego komisarza

  ...z wielu seriali Nataszę Siwkiewicz (Anna Czartoryska). To właśnie jej konkurentka zszargała kiedyś opinię, rozpowszechniając plotki o tym, że zawdzięcza urodę chirurgowi plastycznemu. - Każdy(...) Krassowska, a Marcie wpadnie do głowy, by bliżej przyjrzeć się fanom gwiazd, a zwłaszcza obecnej na wszystkich imprezach Bożenie (Hanna Konarowska) i łowcy autografów Edwardowi (Ryszard Chlebuś...

 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?

 • Małgorzata Kożuchowska szykuje się na wizytę u prezydenta Dudy!

  Kożuchowska nadaje się do tego zadania najlepiej.  W przeciwnym razie nie zatrudnialiby jej drugi raz z rzędu. Na scenie nie zabraknie gwiazd. Mają się pojawić m.in.: zespół Pectus, Joanna Kulig czy Andrzej...

 • Jak odzyskał własne "ja"?

  Piotr Adamczyk jest aktorem, producentem, restauratorem, a ostatnio triathlonistą. A niektórzy mówili, że nie ma życia po papieżu...