• Informacje na temat:

  anna czartoryska jej ojciec

Artykuły na temat: anna czartoryska jej ojciec
 • "Mąż czy nie mąż": Anna Czartoryska- Niemczycka dementuje plotki!

  Podobno Anna Czartoryska, czyli Roma z serialu "Mąż czy nie mąż", robi casting na nianię, kłóci się z mężem, nie potrafi dogadać się z teściową... Co czuje gwiazda czytając plotki na swój temat?

 • Czartoryska na planie "Ojca Mateusza"

  Anna Czartoryska ( "Przystań" ) zapałała miłością do wspinaczki skałkowej. Młoda aktorka wspinała się niedawno w Janówku pod Warszawą - była to część jej zadania, wystąpiła bowiem gościnnie w serialu "Ojciec Mateusz" .

 • Na dziecko Anny Czartoryskiej czeka ogromna fortuna!

  O tym, że księżniczka Czartoryska spodziewa się dziecka poinformowała jej teściowa, która wygadała się w rozmowie z jednym z tabloidów, że zostanie babcią. Anna raczej nie była zachwycona tym wylewem szczerości ze strony matki Michała. Na szczęście pieniądze, które czekają na jej potomka powinny nieco ją udobruchać. Jak wyliczył "Fakt", na mającego przyjść na świat dziedzica czeka ogromny...

 • Czartoryska i Niemczycki: Zaplanowany romans?

  Dla wielu ten związek był zaskoczeniem i nie dawano mu szans na przetrwanie. Choć Michał Niemczycki (33 l.) jest bez wątpienia jedną z najlepszych partii w kraju, to jednak mówiono, że Anna Czartoryska (29 l.) jest z innej bajki i do niego nie pasuje.

 • Czartoryska dostanie willę za kilka milionów!

  Bogaci teściowie aktorki kupią jej pałac, aby wreszcie poczuła się jak księżniczka...

 • Anna Czartoryska: Chce być kobietą sukcesu

  Liczy przede wszystkim na siebie. Ale wie, że ukochany pomoże jej spełniać marzenia.

 • Niemczycki wesprze finansowo ojca Czartoryskiej?

  ...nie zamierza przekonywać Michała, aby wsparł jej ojca w remoncie. "Anna podziela zdanie ojca, że w takich delikatnych rodzinnych kwestiach finansowych nie wolno nadużywać szczodrości rodziny, do której(...)Jakiś czas temu w prasie pojawiły się informacje, że Michał Niemczycki zamierza kupić swojej świeżo poślubionej małżonce prawdziwy pałac. W końcu to idealne miejsce zamieszkania dla "księżniczki...

 • Księżniczka aktorką

  Anna Czartoryska ciężko pracuje na to, by nie być kojarzoną tylko ze znanego nazwiska. Chce być znana z osiągnięć aktorskich.

 • Anna Czartoryska debiutuje na dużym ekranie!

  Od chwili, gdy Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", skończyła warszawską Akademię Teatralną, minie wkrótce 5 lat. Do tej pory Ania - uważana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia - grała jedynie w serialach! Dopiero za kilka dni po raz pierwszy zobaczymy ją na dużych ekranach...

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.

Zdjęcia na temat: anna czartoryska jej ojciec
Dyskusje na temat: anna czartoryska jej ojciec
 • Re: Anna Czartoryska i Michał Niemczycki....

  Odp. dla niuków Stanisław Czartoryski jej ojciec jest potomkiem rodu Czartoryskich. Syn Romana Jacka (ostatniego właściciela majątku Konarzewo) oraz Teresy Zamoyskiej. Trzykrotnie żonaty, jego dziećmi (z drugiego małżeństwa z Ewą Minkowską) są: Anna Maria i Michał Roman[1]. Dzieci po co macie net jak z niego nie korzystacie:)

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska została mamą!

  Nic dziwnego , ojciec jej tesciowej Katarzyny mial na imie Ksawery / Frank / i prowadzil w PRL komis .samochodowy w Wesolej .