• Informacje na temat:

  anna dereszowska galeria

Artykuły na temat: anna dereszowska galeria
 • Anna Dereszowska kończy dziś 32 lata

  Nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" 2013 Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", obchodzi dziś - 7 stycznia - 32. urodziny.

 • Anny w świątecznej aurze

  11 grudnia o godz. 20.00 w hotelu Novotel Warszawa Airport już po raz czwarty odbędzie się Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej. - W tym roku zbieramy pieniądze na budowę ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego w Radwanowicach, który będzie wybudowany dla podopiecznych fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - mówi Anna Mirska-Perry inicjator i organizator tego corocznego wydarzenia.

 • Dereszowska Gwiazdą Dobroczynności

  Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe" i Sandra Matuszewska z "M jak miłość", zdobyła w sobotę tytuł "Gwiazdy Dobroczynności". Aktorkę nagrodzono za działalność charytatywną i wspieranie kampanii społecznych!

 • Potrafi namieszać

  Jeszcze niedawno widzowie nie kojarzyli jej twarzy z nazwiskiem, dziś coraz częściej pojawia się na ekranie. Po rolach w "Ratownikach" i "Galerii" przyszedł czas na "M jak miłość".

 • Anna Dereszowska kontra marokańska pustynia!

  Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", wybiera się do... Afryki. Nie będzie jednak zwiedzała Czarnego Lądu! Aktorka weźmie udział w pierwszym polskim rajdzie samochodowym w Maroku.

 • Wyzwań mu nie brakuje

  Michał to porządny facet, który idzie za głosem serca. Poza tym po raz pierwszy gram ojca i już samo to jest dla mnie interesującym doświadczeniem - mówi Rafał Cieszyński o swojej roli w "Galerii".

 • Anna Dereszowska w teatrze!

  Anna Dereszowska kocha teatr, kiedy więc dyrektor Polskiego, Andrzej Seweryn, zaproponował jej rolę Księżniczki w "Cydzie", bez wahania się zgodziła. Pomysł, by zagrała u boku młodych, stawiających(...) kolegów - mówi Anna Dereszowska. Ania dobrze pamięta, jak trudne są początki w aktorstwie. Wspomina: - Kiedy przyjechałam na egzaminy wstępne do szkoły teatralnej, byłam w Warszawie dopiero trzeci...

 • Zabójca z przypadku i tajemniczy mściciel

  Czarna komedia "Kochanie, chyba cię zabiłem" i thriller "Hardkor Disco" to dwa polskie filmy, które w piątek, 4 kwietnia, będą miały kinowe premiery. Oprócz nich na ekranach zadebiutują m.in. dramat biograficzny "Droga do zapomnienia" oraz film akcji "Niezgodna", której twórcy chcą osiągnąć sukces na miarę "Igrzysk śmierci".

 • Dereszowska: Lena nie będzie jak Suri!

  ..."Twojemu Imperium" mówi, że zależy jej, by jej córka miała normalne dzieciństwo. Przyznaje, że Lena jak każda dziewczynka podziwia swoją mamę w makijażu i szpilkach. Na co dzień Dereszowska wybiera(...) sukienek" - dodaje. Dereszowska nie lubi jednak stroić swojej córki - zamiast w galerii handlowej woli spędzać z nią czas aktywnie, na basenie czy wycieczkach rowerowych. "Z przerażeniem patrzę na...

 • Kto jest większym ekscentrykiem?

  Kapitan Jack Sparrow ('Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach") oraz narkotykowy diler Howard Marks - bohater brytyjskiego filmu "Mr Nice" - to najbardziej ekscentryczne z filmowych postaci tygodnia.

Zdjęcia na temat: anna dereszowska galeria
Wideo na temat: anna dereszowska galeria
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...