• Informacje na temat:

  anna dereszowska jaka to melodia

Artykuły na temat: anna dereszowska jaka to melodia
 • Anna Dereszowska nagrywa płytę

  Anna Dereszowska, czyli niezapomniana starsza posterunkowa Kalina ze "Złotopolskich", wraz z zespołem Machina del Tango rozpoczęła prace nad kolejnym albumem. Na krążku znajdą się covery utworów promujących m.in. filmy "Vabank", "GoldenEye" oraz "Kabaret".

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Szyc i Dereszowska w latach 40.

  Teatr Sabat. Półmrok. Na scenie Anna Dereszowska, w stylizacji na lata 40., nuci zmysłową melodię niczym Marlena Dietrich. Przy stoliku jej występ obserwują Borys Szyc, Wojciech Solarz i Michał Żurawski.

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Śpiewa przedwojenne szlagiery

  Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", od kilku miesięcy promuje swoją debiutancką płytę "Już nie zapomnisz mnie" zawierającą niezapomniane przeboje Henryka Warsa. W czwartek aktorka wystąpiła z recitalem na scenie Och -Teatru.

 • Anna Dereszowska i staroświecki seksapil

  "Sex Appeal" to tytuł singla promującego płytę popularnej aktorki Anny Dereszowskiej (m.in. "Lejdis", "Klub Szalonych Dziewic", "M jak miłość"). Album "Już nie zapomnisz mnie" zawiera kompozycje Henryka Warsa w nowych, zaskakujących aranżacjach.

 • Tłum gwiazd na Gali Telekamer "Tele Tygodnia"

  Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", Anna Dereszowska, czyli Dorota Wolska z "Siły wyższej", Magdalena Stużynska, czyli Anka Strzelecka(...) i Kulturalny Eurosport - Kanał Sportowy Minimini+ - Kanał Dziecięcy TV Puls - Kanał Lifestylowy   Złote Telekamery: TVN 24 Disney Channel Piotr Adamczyk "Jaka to melodia"

 • Szyc i Dereszowska w latach 40.

  Teatr Sabat. Półmrok. Na scenie Anna Dereszowska, w stylizacji na lata 40., nuci zmysłową melodię niczym Marlena Dietrich. Przy stoliku jej występ obserwują Borys Szyc, Wojciech Solarz i Michał Żurawski.

 • Śpiewa przedwojenne szlagiery Warsa

  Anna Dereszowska od dawna marzyła, by nagrać płytę ze swoimi ukochanymi przebojami. Postanowiła, że na jej debiutanckim krążku znajdą się przedwojenne szlagiery Henryka Warsa, które wciąż bardzo chętnie słuchane są przez Polaków. - To przepiękne melodie i teksty, za jakimi tęskni dziś każdy wykonawca - mówi Anna Dereszowska. - Chciałam zaśpiewać te piosenki tak, jak je czuję. Zespół Bisquit nadał...

 • Nie zapomnisz Anny Dereszowskiej

  "Już nie zapomnisz mnie" to tytuł debiutanckiej solowej płyty aktorki Anny Dereszowskiej. Album, składający się z kompozycji Henryka Warsa w nowych, zaskakujących aranżacjach będzie miał swoją premierę 22 listopada.