• Informacje na temat:

  anna dereszowska z mężem

Artykuły na temat: anna dereszowska z mężem
 • "Na dobre i na złe": Anna Dereszowska lubi flirtować!

  ...niemu zdołała podtrzymać kontakt ze swoim przyszłym mężem. Jej zdaniem we flirtowaniu najważniejsza jest swoboda i naturalność.

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • "Przyjaciółki": Anna Dereszowska jest zagrożona rakiem

  Anna Dereszowska, czyli Paulina z "Przyjaciółek", wie, jak ważna jest profilaktyka w przypadku raka. Choroba często rozwija się, nie dając objawów.

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

 • "Prawo Agaty": Anna Dereszowska lubi flirtować z... kobietami!

  Anna Dereszowska, czyli mecenas Iwona Czerska z "Prawa Agaty", zdaje sobie sprawę, że - co przyznała niedawno w wywiadzie - ma opinię uwodzicielki. - Lubię czasem flirtować - powiedziała, dodając, że zdarza się jej flirtować nie tylko z mężczyznami!

 • Piotr Grabowski przerwał milczenie

  Piotr Grabowski po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rozstania z Anną Dereszowską. W trudne miłosne historie uwikłani są też bohaterowie, których kreuje.

 • "Ultraviolet": Dereszowska, Gelner i Korcz dołączają do obsady

  ...bohaterki serialu, Oli (Marta Nieradkiewicz), wciela się Bartosz Gelner ("Singielka", "Sala samobójców", "Płynące wieżowce"). W serialu pojawią się też Anna Korcz ("Na Wspólnej", "Chopin. Pragnienie...

 • Komedia pełna estrogenu

  Znany reżyserski duet - Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, twórcy m.in. komedii "Testosteron" już w czwartek rozpoczną zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Lejdis". Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska.

 • Dereszowska szczerze o swoim związku

  Anna Dereszowska w niezwykłym wywiadzie!

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

Zdjęcia na temat: anna dereszowska z mężem
Wideo na temat: anna dereszowska z mężem
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...