• Informacje na temat:

  anna dereszowska z siostrą

Artykuły na temat: anna dereszowska z siostrą
 • Anna Dereszowska znalazła receptę na szczęście

  Budowanie patchworkowej rodziny to duże wyzwanie, ale poukładana Ślązaczka Anna Dereszowska (38 l.) dobrze sobie radzi z tym niełatwym zadaniem. Dotąd niemal wszystko układało się po jej myśli(...) na majówkę, ale tych dni nie jest dużo i ona często pyta: "Mamo, kiedy zobaczę się z tatą". Anna dba o to, by dzieci nie musiały rywalizować między sobą o jej uczucia. Każde z nich jest na innym...

 • Anna Dereszowska: Kevin Spacey na urodziny

  Anna Dereszowska i Arkadiusz Jakubik mieli okazję współpracować z Kevinem Spacey'em przy realizacji cyklu reklam dla banku WBK. Polacy chwalą amerykańskiego aktora za skromność, otwartość i bezpretensjonalność w kontakcie z innymi.

 • Anna Dereszowska odzyskała siostrę i znów ją straciła!

  Anna Dereszowska (32 l.) przez lata była skłócona ze swoją przyrodnią siostrą, gdy w końcu znalazły wspólny język, Julia wyjechała...

 • Zemsta bywa słodka

  W serialu "Siła wyższa" Anna Dereszowska pokaże pazury! Grana przez nią Dorota postanawia bowiem skutecznie rozprawić się ze swoim wrogiem - rozkochać w sobie do szaleństwa jego brata, a potem go... porzucić!

 • Anna Dereszowska przerażona. Jej brat był w Brukseli podczas zamachów!

  Poranek 22 marca Anna Dereszowska (35 l.) zapamięta na długo. Gdy usłyszała w radiu o zamachach w Brukseli, natychmiast chwyciła za telefon!

 • Dereszowska w areszcie

  Aleks Tudor, jeden z bohaterów serial u "Tylko miłość", trafił za kratki. Dla jednych to z pewnością dobra wiadomość, bo jak wiadomo aniołem nie jest. Zimny drań, który nie stroni od pięknych kobiet, ostatnio jednak pokazał ludzkie oblicze, opiekując się Sylwią po wypadku.

 • "Barwy szczęścia": Anna Dereszowska żałuje, że musiała skrócić urlop macierzyński...

  Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak z „Barw szczęścia”, niespełna cztery miesiące temu po raz drugi została mamą. - Macierzyństwo jest cudowne, a to drugie cudowniejsze, bo... spokojniejsze – mówi aktorka.

 • W nowym serialu zagra ze swoim partnerem

  Anna Dereszowska razem ze swoim życiowym partnerem - Piotrem Grabowskim zagra w nowym serialu "Siła wyższa".

 • "Barwy szczęścia": Anna Dereszowska apeluje do Polek - badajcie się!

  ..."Profilaktyka i systematyczne badanie, to najlepszy prezent, jaki możemy sobie sprawić" - przyznaje Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia". Aktorka po raz kolejny zaangażowała się w kampanię organizacji Kwiat Kobiecości, która tym razem porusza problem raka jajnika.

 • "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Piotr Grabowski i Piotr Fronczewski to odtwórcy głównych ról najnowszego serialu TVP 1 "Siła wyższa". Widzowie będą mogli śledzić perypetie bohaterów już od września.

Zdjęcia na temat: anna dereszowska z siostrą
Wideo na temat: anna dereszowska z siostrą
 • Siostra Mozarta

  Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Tym razem nie chodzi o typowe relacje damsko-męskie a o rodzeństwo Mozartów. Siostra Wolfganga Amadeusza Mozarta posiada niebanalny talent muzyczny. Dla swojego ojca jest jednak tylko siostrą swojego dużo zdolniejszego brata. A na domiar złego - jest kobietą. XVIII wiek, w którym umiejscowiona jest akcja, nie sprzyja emancypacji. Nannerl, jak zwykło się do niej mówić, próbuje odnaleźć się w czasach, w których przyszło jej żyć, ale...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.