• Informacje na temat:

  anna dereszowska zdjęcia

Artykuły na temat: anna dereszowska zdjęcia
 • Anna Dereszowska w skąpym bikini! Co za kształty!

  Anna Dereszowska (39 l.) odpoczywa właśnie na wakacjach, po trudnej końcówce 2019 roku. Córka aktorki przeszła niedawno operację i teraz, gdy już emocje opadły, gwiazda wyjechała do egzotycznego zakątka. Przy okazji Ania pochwaliła się swoimi kobiecymi kształtami w naprawdę mocno wyciętym stroju kąpielowym.

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • Anna Dereszowska pokazała się bez makijażu! Fani zachwyceni!

  Anna Dereszowska (38 l.) jest uznawana za niezwykle piękną kobietę. Zmysłowa, profesjonalna o niezwykłej charyzmie i talencie aktorskim. Mimo, że często pojawia się w pełnym makijażu nie wstydzi się również publikacji fotografii bez nakładania kosmetyków. Jej ostatnia publikacja cieszy się niezwykłą popularnością właśnie za sprawą naturalnego piękna!

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • Anna Dereszowska nie musi już pracować. Podpisała intratny kontrakt reklamowy

  Anna Dereszowska (35 l.) podpisała kontrakt reklamowy, który gwarantuje jej duże pieniądze, bezpieczeństwo i błogi spokój. Aktorka przekonuje, że jej zawód to "trudny kawałek chleba, który bywa bardzo niewdzięczny".

 • Anna Dereszowska: Łóżkowe ekscesy z kajdankami

  O facetach poderwanych "metodą na dynię", łóżkowych ekscesach z kajdankami i zaskakujących afrodyzjakach, jakie można znaleźć w każdej kuchni, opowiada Anna Dereszowska - gwiazda "Dzień dobry, kocham cię".

 • Anna Dereszowska w końcu znalazła tego jedynego?! Nikt nie wróżył im długiego związku!

  Mówiono, że Anna Dereszowska (37 l.) i młodszy od niej ukochany, nie wytrzymają ze sobą zbyt długo. Jednak od 2015 roku aktorka niezmiennie jest szczęśliwa u boku Daniela. Czy para w końcu zdecyduje się na ślub?!

 • Gwiazda "Jesteś Bogiem" polskim "Szakalem"

  Najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów - Jacka Bromskiego to wnikliwe spojrzenie na "rzeczywistość, w której dobro się nie liczy, a w której zło stało się punktem odniesienia".

 • Anna Dereszowska lansuje się w Wenecji! Udało się, bo wszyscy teraz mówią o jej stopie!

  Anna Dereszowska (37 l.) została jedną z naszych reprezentantek podczas 75. Festiwalu Filmowego w Wenecji. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z czerwonego dywanu. Czegoś jednak nie dopatrzyła...

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.

Zdjęcia na temat: anna dereszowska zdjęcia
Wideo na temat: anna dereszowska zdjęcia
 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  Anna Dereszowska należy do gwiazd, o których życiu osobistym rzadko można przeczytać w magazynach lifestyle'owych. Chroni swoją prywatność przed mediami, podobnie jak niegdyś robiła to Anna(...) chciałabym mieć tylko dla siebie" – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda przyznaje jednak, że robi wyjątki od tej zasady, zdarza jej się bowiem opublikować w mediach

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • "Lepsza połowa": Zwiastun serialu

  Nowakowskich – Joli i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi oraz dwóch par „po przejściach” – Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna dereszowska zdjęcia
 • Re: Anna Dereszowska miała problem z zaakceptowaniem swoich... krągłości!

  Teraz żałuje,nie zrobiła by tego itd.Akurat!Chciała szybko zrobić karjere to zrobiła.Nie chciało się mozolnie latami pracować na opinię widzów,że "to wielka aktorka,zrobiła prawdziwą karierę".Szło się na skróty to dziś trza chować przed dziećmi zdjęcia,ukrywać tytuły filmów i siedzieć cicho jak dzieciarnia odkryje świat "nowych doznań".