• Informacje na temat:

  anna dudek finał

Artykuły na temat: anna dudek finał
 • Ich życie jest w niebezpieczeństwie!

  Do dziś życie Dudków można było określić - sielanką. Iza (Anna Korcz) znalazła spokój i szczęście u boku Jerzego (Wojciech Wysocki). Klementynka (Karolina Brzosko) rośnie, jak na drożdżach. Sprawy(...) karetka na sygnale. Przerażony wbiega do domu mijając policjantów... Jaki będzie finał tej dramatycznej sytuacji? Kogo zabrała karetka? Czy Iza zdołała obronić siebie i Klementynkę przed bandytą?

 • Serialowy przewodnik

  ...finał. (77) Monika mdleje po spotkaniu z Sagowskim. W firmie zaczyna krążyć sensacyjna plotka o powodzie zasłabnięcia Milewskiej. (78) Monika rozdziela Artura i Cezarego. Wyjaśnia, że nie jest(...) twarzy wykonanej przez Angelę udaje się ustalić, że zmarłym jest znany łowca nagród. Hannah, prowadząca dochodzenie w sprawie korupcji w policji, zostaje postrzelona. Booth martwi się o zdrowie...

 • Oboje wyglądają na szczęśliwych i zakochanych. Właśnie wrócili ze wspólnej podróży do Koszalina, gdzie Jerzy miał spotkanie z czytelnikami, gdyż jak wiadomo jest pisarzem i właśnie wydał kolejną książkę. "To pierwsza wspólna wyprawa Izabeli i Jerzego, po której wszystko stało się jasne. Nasza znajomość przerodziła się w poważny romans, a jaki będzie jego finał, sam jeszcze nie wiem. Z pewnością...

 • Maks rozmawia ze swoją dziewczyną Edytą, nagle ciszę przerywa dziwny chichot za drzwiami. Chłopak otwiera drzwi i... przyłapuje swoją mamę na czułych uściskach z Jerzym Dudkiem - ojcem Edyty.

 • "Mam talent": Pora na odcinki live!

  W sobotę, 22 października, ruszają półfinały - a więc odcinki na żywo - czwartej edycji "Mam talent". Czy po trzech odsłonach ten program jest nas w stanie jeszcze zaskoczyć?

 • Polskie kino poza boiskiem

  Ten film powraca jak wspomnienie sukcesu jedenastki Górskiego na Wembley, jednak w kontekście zbliżającego się Euro niesłabnąca aktualność i żywotna kultowość "Piłkarskiego pokera" (1989) Janusza Zaorskiego wystawia niezbyt dobre świadectwo nie tylko polskiej piłce, lecz również rodzimej kinematografii.