• Informacje na temat:

  anna dymna galeria

Artykuły na temat: anna dymna galeria
 • ​Zaczarowane Ptaszki pofrunęły do...

  Anna Dymna, którą ostatnio oglądaliśmy jako matkę Pawła w "Licencji na wychowanie", już od 8 lat organizuje Festiwale Zaczarowanej Piosenki. Artyści wspierający niepełnosprawnych wykonawców co roku nagradzani są dyplomem i statuetką "Przyjaciel Zaczarowanego Ptaszka".

 • Nagrodzona za charakter!

  Anna Dymna, aktorka od lat wierna Krakowowi i gwiazda, która poświęciła swoje życie pomaganiu najbardziej potrzebującym, została w środę laureatką plebiscytu Kobieta z charakterem 2011.

 • Świąteczny teledysk z gwiazdami!

  Przez kilka tygodni gwiazdy znane z seriali i estrady nagrywały "Piosenkę Świąteczną", z której dochód zasilić ma konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko". We wtorek wszyscy wykonawcy spotkali się na planie teledysku mającego promować akcję Artyści dla Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

 • Każdy zna jakąś... Anię!

  Anna to od XIII wieku najpopularniejsze w Polsce imię żeńskie. Każdy z nas zna jakąś Anię!

 • Kto zaśpiewa "Piosenkę Świąteczną"?

  ...: Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", i Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej". Swoimi głosami wsparły śpiewających panów - Przemysława Cypryańskiego, czyli Kubę Ziobera z "M jak miłość...

 • Do kogo pofruną Złote Kaczki?

  ...("Seksmisja", "Psy"). Kreacje aktorskie zaczęto nagradzać Złotymi Kaczkami dopiero w 1973 roku. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Anna Dymna, Krystyna Janda, Grażyna Szapołowska, Jan Englert, Janusz(...) do tytułu "Najlepsza Aktorka" za role filmowe są m.in. gwiazdy popularnych seriali Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Joanna Konieczna z "Chichotu losu" (za "Śluby panieńskie", "Wygrany" i "Och Karol...

 • Anny w świątecznej aurze

  11 grudnia o godz. 20.00 w hotelu Novotel Warszawa Airport już po raz czwarty odbędzie się Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej. - W tym roku zbieramy pieniądze na budowę ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego w Radwanowicach, który będzie wybudowany dla podopiecznych fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - mówi Anna Mirska-Perry inicjator i organizator tego corocznego wydarzenia.

 • Wręczono Złote Kaczki

  W poniedziałek, 5 lutego, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie wręczono Złote Kaczki, nagrody w plebiscycie czytelników miesięcznika "Film". Już po raz 45. czytelnicy "Filmu" wybrali swe ulubione dzieła i twórców. Tegorocznymi laureatami zostali: Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Michał Lorenc, Piotr Bujnowicz oraz filmy: "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową" oraz "Gladiator".

 • Owsiak krytykuje Wiktory

  Jerzy Owsiak, laureat czterech Wiktorów i jednego Super Wiktora, nagród dla największych osobowości telewizyjnych, wystosował "List otwarty do organizatora Józefa Węgrzyna, pomysłodawcy Wiktorów, dziennikarza", w którym skrytykował uroczystość wręczenia tych nagród. Jubileuszowa, 20. gala rozdania statuetek, odbyła się w poniedziałek, 25 kwietnia, w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • Wiktory 2004: Laureaci

  Kamil Durczok, Tomasz Lis i Szymon Majewski znaleźli się pośród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości występujących w telewizji w 2004 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek wieczorem, 25 kwietnia, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.

Zdjęcia na temat: anna dymna galeria
Wideo na temat: anna dymna galeria
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...