• Informacje na temat:

  anna dymna krzysztof orzechowski

Artykuły na temat: anna dymna krzysztof orzechowski
 • Anna Dymna musi zadbać o męża!

  ...szczególny wyjazd, podczas którego Anna Dymna (64 l.) chce być blisko swego męża Krzysztofa Orzechowskiego (68 l.) i tylko na nim się skupić. Ostatnio ich małżeństwo przechodzi trudny czas. Mąż(...) wzruszenia. Budynek przy Placu Świętego Ducha w Krakowie był jego drugim domem, gdzie spędzał bardzo dużo czasu. Tu też Anna Dymna organizowała wiele imprez charytatywnych, m. in. koncert na rzecz Krzysztofa...

 • Anna Dymna - jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego teatru - obchodzi jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie ma w dorobku niemal dwieście ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych.

 • Anna Dymna walczy o męża. Chcą go odwołać ze stanowiska!

  Anna Dymna (64 l.) stoi murem za swoim mężem, który przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile.

 • VI Krakowski Festiwal Filmów Amatorskich

  15 listopada rozpocznie się VI Krakowski Festiwal Filmów Amatorskich KRAKKFA 2002. W konkursie weźmie udział około 50 filmów z całej Polski, które będzie oceniać profesjonalne jury. W jego skład w tym roku wejdą: Maria Malatyńska (filmoznawca), Jerzy Armata (dziennikarz "Gazety Wyborczej") i Grzegorz Pacek (reżyser, laureat Złotego Lajkonika na Krakowskim Festiwalu Filmów Krótkometrażowych i Dokumentalnych 2001 za film "Jestem zły").

 • Anna Dymna martwi się o syna. Michał ma kłopoty?

  Anna Dymna (66 l.) przeżyła trudny czas, gdy mąż stracił stanowisko dyrektora znanej krakowskiej sceny. Jego odejście oznacza teraz kłopoty także dla jej syna.

 • Anna Dymna była rozgoryczona. Nie spodziewała się takiego ciosu

  Anna Dymna (65 l.) chciałaby wszystkim przychylić nieba, ale nie zawsze jej się to udaje. Ostatnio poważne kłopoty miał jej mąż, a własne plany aktorki zawisły na włosku. Artystka nie mogła się pogodzić z tym, że być może nie uda się zrealizować jej marzenia. Czas jednak wszystko zmienił.

 • Anna Dymna bardzo chce pomóc mężowi. Wie, że bardzo to wszystko przeżywa

  Kiedy Krzysztof wychodził do pracy w teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, zawsze całował śpiącą Annę „na do widzenia”. To był ich mały rytuał, któremu latami zostawali wierni. Anna Dymna (65 l.) doskonale rozumiała, że dla męża, Krzysztofa Orzechowskiego (69 l.), teatr jest życiową pasją. Kierował ważną krakowską sceną i oddawał jej cały swój czas i duszę.

 • Anna Dymna wspiera ukochanego męża. W trudnych chwilach pomaga kard. Dziwisz!

  Anna Dymna (64 l.) nie ma łatwego życia. Jej mąż przeżywa teraz problemy. W trudnych chwilach są z nim ukochana żona i ich wspólny znajomy.

 • Anna Dymna ulegnie synowi?

  Chyba pierwszy raz w życiu Anna Dymna (67 l.) nie bardzo wie, co zrobić...

 • Anna Dymna: Kolejny piękny gest aktorki

  ...​Doba wciąż jest dla niej za krótka! Anna Dymna (66 l.) nie ustaje w niesieniu pomocy wszystkim tym, którzy jej potrzebują. Nie wszystko jednak zawsze układa się po jej myśli. Pewna sprawa od tygodni nie daje jej spokoju...

Zdjęcia na temat: anna dymna krzysztof orzechowski
Wideo na temat: anna dymna krzysztof orzechowski
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...