• Informacje na temat:

  anna dymna młoda

Artykuły na temat: anna dymna młoda
 • Anna Dymna: Jak długo jeszcze starczy jej sił? Bliscy bardzo się o nią martwią!

  Anna Dymna (68 l.) nie zwalnia tempa. Lekarze i mąż bardzo się o nią martwią, żeby nie doszło do tragedii..

 • Anna Dymna "zasłużona dla polszczyzny"

  Aktorka, prezes fundacji "Mimo Wszystko" Anna Dymna otrzymała medal "Zasłużony dla polszczyzny". Wyróżnienie wręczył artystce prezydent Bronisław Komorowski na czwartkowej gali w auli Politechniki Warszawskiej, której towarzyszył koncert poezji Edwarda Stachury.

 • "Do krwi ostatniej": Propaganda i naga Anna Dymna

  ...to młoda Anna Dymna. Do tego w śmiałej scenie - w łóżku! A film - odbieram dziś jako taki ówczesny 'Czas Honoru' tylko z drugiej strony. Polityczna poprawność lat 70 -tych. Mocna batalistyka, niezłe upozowanie scen znanych z bitwy pod Lenino. Wrażenie robiły ataki samolotów (zdaje się - Zlinów) szpital, czy czołgi grzęznące w Mierei... - wtórował inny widz. Wspomniana Anna Dymna...

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Anna Dymna nie wstydzi się, że kiedyś chętnie pokazywała... biust!

  W tym roku minęło dokładnie 45 lat od chwili, gdy Anna Dymna zagrała swą pierwszą serialową rolę - Klarysę w "Janosiku". Należała wtedy do grona najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Bardzo chętnie eksponowała przed kamerą swe wdzięki i pokazywała biust, który uważany był za wręcz idealny. - Ja się tamtej Ani nie wstydzę - mówi dziś.

 • Romantyczna dusza Tomasza Stockingera

  Tak dobrze zrobione "wyciskacze łez" opierają się upływowi czasu - mówi o filmie "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana, do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z Tomasza Stockingera gwiazdę.

 • ​"Blondynka": Anna Dymna marzy, by zostać... babcią!

  Anna Dymna, czyli zielarka Ożogowa z 1. serii "Blondynki", bardzo chciałaby jak najszybciej zostać... babcią. Jedyny syn aktorki - 32-letni Michał - niedawno przedstawił jej dziewczynę, która skradła jego serce i z którą chciałby iść przez życie...

 • Miłość i magia w Nowym Orleanie

  15 stycznia na ekranach polskich kin pojawi się nowa animacja ze studia Disneya - "Księżniczka i żaba" .

 • Anna Dymna nadal kocha pierwszego męża

  ...męża. - Kiedy odszedł, poczułam, że świat się skończył. Wciąż nie mogę w to uwierzyć - wyznaje Anna Dymna (64 l.). Byli kompletnymi przeciwieństwami. Ona, z dobrego domu, młoda, śliczna studentka(...) gorącego uczucia, które łączyło ją z niezwykłym człowiekiem. Pozostało jej po nim nie tylko nazwisko, ale także pustka w sercu, której nie udało się wypełnić. Co roku, już od 30 lat, 1 listopada Anna...

 • Polskie filmy za granicą

  "Still Alive" - dokument o Krzysztofie Kieślowskim w reżyserii Marii Zmarz-Koczanowicz i reportaż telewizyjny "Korespondent: Somalia" znajdą się wśród polskich filmów, które w czerwcu będą walczyć o nagrody na festiwalach filmowych w Kanadzie i Monte Carlo (Monako).

Dyskusje na temat: anna dymna młoda