• Informacje na temat:

  anna dymna po operacji

Artykuły na temat: anna dymna po operacji
 • Anna Dymna przeszła kolejną operację!

  Anna Dymna (63 l.) przeżyła aż cztery wypadki samochodowe, w których odniosła liczne obrażenia i które pozostawiły trwały ślad w jej organizmie. Niedawno kolejny raz trafiła pod nóż.

 • Anna Dymna pomaga Krzysztofowi Globiszowi

  W lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz miał wylew i trafił do szpitala. Teraz aktor powoli wraca do zdrowia. Przed nim jednak długa rehabilitacja. W pomoc artyście zaangażowała się m.in. Anna Dymna.

 • Anna Dymna ma problemy ze zdrowiem? Niepokojące doniesienia

  Na walkę z bólem Anna Dymna (66 l.) skazana była od wczesnej młodości. Obecnie dolegliwości też bardzo uprzykrzają jej życie. Jest aż tak, źle że będzie musiała poddać się operacji?

 • Scena to jest mój gabinet terapeutyczny

  Wspaniała aktorka i człowiek o wielkim sercu. Od lat prowadzi fundację "Mimo wszystko" wspierającą osoby niepełnosprawne intelektualnie. - Oni mnie kochają za to, że jestem - mówi o swoich podopiecznych Anna Dymna.

 • Anna Dymna: Co z jej stanem zdrowia?

  Kiedy podczas jednej z ostatnich wizyt u ortopedy Anna Dymna (67 l.) usłyszała, że prawdopodobnie znów będzie musiała być operowana, wpadła w panikę. Kolejny zabieg wiązałby się z brakiem aktywności zawodowej, a to dla niej największa kara.

 • Największe "afery" 2013

  Piersi Angeliny Jolie, łobuzerski urok Jennifer Lawrence, lesbijski seks "Życia Adeli", zadyma w Starym Teatrze - tymi sprawami emocjonowaliśmy się w 2013 roku.

 • Anna Dymna ma poważne problemy ze zdrowiem!

  Anna Dymna (64 l.) myśli o innych, a własne problemy bagatelizuje. Nic dziwnego, że jej organizm zaczyna się mocno buntować.

 • Kto zdobędzie Orła?

  W poniedziałek, 23 kwietnia, już po raz trzeci zostaną przyznane Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2001. Wieczorem, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbędzie uroczysta gala, podczas której poznamy laureatów tych wyróżnień. Nagrody otrzymają najlepsze produkcje i najwybitniejsi aktorzy 2000 roku. Od godziny 21.00 gośćmi CZATerii będą laureaci Polskich Nagród Filmowych. Prosto z Teatru Wielkiego rozmawiać będą z wami największe gwiazdy polskiego kina. Zapraszamy!!!

 • Anna Dymna: Czeka ją kolejna operacja?

  .... Utrudnia codzienne czynności, czasem trudno nawet zwyczajnie podnieść kubek z herbatą.  Niestety, mierzyć się musi z tym schorzeniem Anna Dymna. A to nie jedyne jej problemy zdrowotne. Aktorka cierpi także z powodu rwy, ból pleców towarzyszy jej niemal cały czas.  "Mam teraz kłopoty zdrowotne, mam łokieć tenisisty, stan zapalny" – przyznaje pani Anna. Lekarze twierdzą, że dręczące aktorkę...

 • Anna Dymna martwi się o swoje zdrowie? Ma powody?

  Znakomita krakowska aktorka i od 12 lat prezes fundacji "Mimo wszystko" Anna Dymna (64 l.) zadziwia ostatnio wyglądem. Można było się o tym przekonać na jednej ze świątecznych imprez, na której pojawiła się w towarzystwie prezydentowej Agaty Dudy (43 l.).

Wideo na temat: anna dymna po operacji
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna dymna po operacji
 • Re: Dziś jej uroda pozostaje wyłącznie...

  Jak można zamieszczać osoby, których wygląd zmienił się tylko przez to, że doszło im 20-30 lat, co wy robicie? Anna Dymna? I inne polskie aktorki bez operacji? Pokazujcie klan foresterów albo siebie.