• Informacje na temat:

  anna dymna podczas gry

Artykuły na temat: anna dymna podczas gry
 • Anna Dymna schudła kilkanaście kilogramów! Na prośbę lekarzy?

  Rzadko pokazuje się publicznie, ale ostatnio Anna Dymna (64 l.) zrobiła wyjątek i przyszła na premierę filmu „Ekscentrycy”, w którym zagrała… babcię klozetową. Dało się zauważyć, że aktorka znacznie zeszczuplała. Do tego, by wreszcie zrobiła też coś dla siebie, zmusiły ją problemy zdrowotne.

 • Powraca "Licencja na wychowanie"

  Jak wychować dzieci, nie robiąc krzywdy im lub sobie? Starcie teorii pedagogicznych z realiami życia w trzeciej serii opowieści o Leszczyńskich i Barańskich. Premiera już wkrótce.

 • Anna Dymna: To była wielka tragedia w domu aktorki. Wraz z mężem została z niczym

  Wigilia roku 1977 była dla nich trudna. Od dwóch miesięcy Anna (66 l.) i Wiesław (+42 l.) Dymni byli... bezdomni. Dwa miesiące wcześniej pożar strawił ich mieszkanie na strychu kamienicy nieopodal Rynku.

 • Tragedia na premierze nowego Batmana

  24-letni James Holmes, który wczoraj z zimną krwią zastrzelił na przedmieściach Denver 12 osób i ranił 59, zdobył broń i amunicję legalnie w ostatnich dwóch miesiącach.

 • Anna Dymna przerażona. Boi się o życie!

  Anna Dymna dostaje anonimowe listy i SMS-y z obelgami i pogróżkami. Nie wie, kto za nimi stoi i czym się to wszystko może skończyć. - Ania jest przerażona, poważnie boi się o swoje zdrowie, a nawet życie - mówi "Na Żywo" osoba pracująca w krakowskim Starym Teatrze. Dymna jest ofiarą toksycznej atmosfery skandalu, jaka powstała wokół Starego Teatru pod koniec ubiegłego roku. Nowy dyrektor Jan...

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • Katarzyna Żak w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie męża

  ...".  Goście, przyjaciele i prezes fundacji Anna Dymna ucieszyli się na widok aktorki. Nie mieli pewności, czy gwiazda "Rancza" pojawi się w Amfiteatrze Muzeum Łazienek Królewskich, choć wszyscy mieli(...) aktorki przegrała walkę o życie. Ukochana córka żegnała ją podczas mszy świętej w Toruniu, wsparta na ramieniu męża, Cezarego Żaka (55 l.), który dla jej mamy był uwielbianym zięciem. Po tak wielkiej...

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  80. rocznica urodzin to doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • Andrzej Łapicki: Niezapomniany mistrz teatru i kina

  ...wojny, w 1942 r. Podczas okupacji rozpoczął też studia w tajnym Polskim Instytucie Sztuki Teatralnej, w którym uczyli wówczas m.in.: Maria Wiercińska, Marian Wyrzykowski i Jan Kreczmar. Dyplom uzyskał(...) szpiegów i dywersantów, Łapicki grywał więc w lekkich komediach i kryminałach, m.in. w "Lekarstwie na miłość", gdzie z Kaliną Jędrusik stworzyli piękną parę. W późniejszych rolach teatralnych, m.in...

 • Dynamiczna trzecia seria!

  ...jeszcze babcią. Fantastycznie za to współpracuje mi się z serialowym wnukiem. Chociaż dzielą nas pokolenia, dobrze się rozumiemy - mówi Anna Dymna. - W przerwach między zdjęciami gramy w różne gry(...), pani Czesia i... malutki piesek. Wino się kończy, ciasteczek brakuje, a dziadek (Krzysztof Globisz) narzeka na nudę. Sytuację próbuje ratować babcia (Anna Dymna). Ale czy partyjka pokera, w której...