• Informacje na temat:

  anna faris

Artykuły na temat: anna faris
 • "Mamuśka": Anna Faris i Allison Janney powrócą w 6. serii

  Stacja CBS zamówiła kolejny sezon serialu z Anną Faris oraz laureatką nagrody Emmy i Oscara, Alisson Janney. Jest to trzeci z seriali komediowych Chucka Lorre, które zobaczymy na ekranie w sezonie 2018/2019.

 • Anna Faris na winylu

  Anna Faris ( "Straszny film" , "Straszny film 2" ) zagra jedną z głównych ról w filmie "Vinyl". Projekt opowiada o środowisku muzyków rockowych, widzianym oczami kobiet związanych z mężczyznami należącymi do zespołu uprawiającego ten rodzaj sztuki. Do obsady przedsięwzięcia dołączyła także Marla Sokoloff, znana z filmów "Stary, gdzie moja bryka?" oraz "Słodkie i ostre" .

 • "Mamuśka": Nie wiem skąd wziął się we mnie ten masochizm

  Szykuje się wielka niespodzianka dla fanów Anny Faris i Allison Janney. Aktorki spotkały się na planie nowego serialu komediowego. Z okazji premiery "Mamuśki" (już 1 grudnia na kanale Comedy Central), udało nam się porozmawiać z Allison Janney, która wciela się w postać Bonnie.

 • Anna Faris w ciąży

  Amerykańska aktorka Anna Faris i jej mąż Chris Pratt oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Termin porodu wyznaczony jest na jesień.

 • Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady!

  ..., Anna Faris i Julia Luis-Dreyfus.

 • Reynolds i Faris w "TMI"

  Universal Pictures zakupiło prawa do filmu "TMI", w którym główne role mają zagrać: Ryan Reynolds i Anna Faris.

 • Śluby, dzieci i rozstania 2009 roku

  ..., Channing Tatum, Ivanka Trump, Alyssa Milano, David Letterman, Natasha Bedingfield, Robert Redford, Christina Hendricks, Anna Faris i Milla Jovovich. Małe gwiazdki powitali w tym roku w swoich...

 • Spała z pięcioma mężczyznami

  Anna Faris, gwiazda komedii "Ilu miałaś facetów?", przyznała, że zanim w 2009 roku poślubiła Chrisa Pratta, miała "do czynienia" jedynie z pięcioma mężczyznami.

 • Winylowa Dominique Swain

  Dominique Swain ("Lolita", "Tart" ) dołączyła do obsady filmu "Vinyl". Młoda aktorka spotka się na planie opowieści z Thorą Birch ( "American Beauty" , "Ghost World" ), Jeną Malone ( "Gra o miłość" , "Życie jak dom" ), Marlą Sokoloff ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Słodkie i ostre" ) i Anną Faris ( "Straszny film" , "Straszny film 2" ).

 • Gwiazda "Strasznych filmów" w komedii

  Anna Faris, znana z udziału we wszystkich czterech częściach "Strasznego filmu", dołączy do obsady filmu "Mama's Boy". Reżyserem komedii ma być Tim Hamilton ( serial "The Downer Channel").

Wideo na temat: anna faris
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Ilu miałaś facetów?

  Ally Darling postanawia przyjrzeć się swoim byłym i znaleźć pośród nich tego jedynego. Skłania ją do tego artykuł, z którego wynika, że osoby będące w więcej niż dwudziestu związkach, prawdopodobnie przegapiły miłość swojego życia. Ally to reprezentantka nowoczesnych kobiet. Inteligentna, atrakcyjna, zabawna i romantyczna. Pragnie stałego związku i kiedy czyta artykuł o byłych, uświadamia sobie, że jej życie nie wygląda tak, jak sobie wymarzyła. Jest na rozdrożu i zaczyna się zastanawiać,...

Dyskusje na temat: anna faris
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  i Chandler. Anna Faris (10.9, 10.13, 10.16, 10.19) – Erica: matka Jacka i Eriki, bliźniaków zaadoptowanych przez Monikę i Chandlera. Jon Favreau (3.18-19, 3.21-25) – Pete Becker: milioner, chłopak Moniki