• Informacje na temat:

  anna fotka

Artykuły na temat: anna fotka
 • Anna Lewandowska (28 l.) na brak pracy chyba nie narzeka. Oprócz rozlicznych zajęć wypełnia też kontrakty reklamowe. Już jakiś czas temu związała się z jedną z marek produkujących rajstopy. Z jej(...) bardzo zmysłowe! Wcześniej Anna opublikowała też inne fotografie. Na której podoba wam się najbardziej?

 • Justin Bieber w filmie "Zoolander 2"

  Justin Bieber pojawi się gościnnie w sequelu filmu "Zoolander". Reżyser Ben Stiller zamieścił na Instagramie wspólną fotografię z wokalistą

 • Milena Lewandowska-Miros (31 l.), siostra Roberta, pochwaliła się fotkami z wesela. Trudno będzie jej uniknąć porównań do bratowej, bowiem na tę uroczystość założyła sukienkę w podobnym kolorze co Ania.

 • Anna Przybylska? Dlaczego nie!

  Anna Przybylska ( "Kariera Nikosia Dyzmy" ) w pełnej erotyzmu scenie kąpieli w jeziorze? Wyobrażacie ją sobie wynurzającą się z wody z błyszczącymi kroplami na nagiej skórze...? Stare numery "Playboy'a" można wyrzucić do kosza. Teraz najbardziej seksowne fotki będą z planu "Dlaczego nie!"! Aktorka dołączyła bowiem do obsady najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego ( "Tylko mnie kochaj" ).

 • Anna (28 l.) i Robert (28 l.) Lewandowscy wiosną 2017 roku powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Okazuje się, że do roli mamy żona „Lewego” już powoli się wprawia – niedawno została matką chrzestną małego Tadeusza, synka Tomasza Zawiślaka, wieloletniego przyjaciela Roberta. Trenerka na Instagramie pochwaliła się fotką z chłopcem. „Dzisiaj ważny dzień. Przedstawiam wam mojego chrześniaka...

 • Anna Mucha robi... policyjną karierę

  Anna Mucha od kilku lat współpracuje z mazowiecką policją i chętnie wciela się w rolę policjantki. W środę, 9 lipca, spacerowała deptakiem w Radomiu ubrana w policyjny mundur, a potem kręciła sceny z udziałem antyterrorystów.

 • Anna Lewandowska przesadziła z retuszowaniem fotki?

  Anna Lewandowska (28 l.) w ostatnim czasie musi zmagać się z krytyką ze strony części internautów. Niedawno zarzucono jej, że prosi innych o pomoc finansową dla chorej koleżanki, podczas gdy sama rzekomo bez wysiłku mogłaby pokryć całą kwotę potrzebną na jej leczenie. Sprawa przycichła, ale teraz żona "Lewego" musi zmagać się z kolejnymi docinkami, które dotyczą jej fotki promującej najnowszy...

 • Cichopek nękają paparazzi

  W dziesiątym odcinku "Agentek" gościnnie wystąpi Kasia Cichopek, która zagra filmową gwiazdę. Jej bohaterka - Anna Migdalska - będzie nękana przez natarczywych paparazzi. Drugim gościem odcinka będzie Marcin Hycnar, gwiazda "Barw szczęścia".

 • Odkąd Robert Lewandowski (28 l.) w niecodziennym stylu ogłosił światu nowinę, że jego żona spodziewa się dziecka, w mediach niemalże nie ma dnia, aby nie wspominano o ciąży Anny (28 l.). Niejako prowokuje to sama zainteresowana, która jest ciągle bardzo aktywna w mediach społecznościowych i zamieszcza sporo zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak się prezentuje w stanie błogosławionym. Dość długo nie było widać ciążowych krągłości, ale teraz to się zmieniło. Lewandowska opublikowała najnowszą...

 • Niezależne animacje w Warszawie

  W poniedziałek, 1 grudnia, w stołecznym Domu Kultury Śródmieście odbędzie się prezentacja kilkunastu filmów animowanych. Pokaz stanowić będzie część Warszawskiego Przeglądu Kina Niezależnego.

Wideo na temat: anna fotka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna fotka