• Informacje na temat:

  anna friel zdjęcia

Artykuły na temat: anna friel zdjęcia
 • Tobey Maguire w czarnej komedii

  Znany z roli Spider-Mana Tobey Maguire będzie gwiazdą "The Details" - niezależnej czarnej komedii, której scenarzystą i reżyserem jest Jacob Estes. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Seattle.

 • Ewan McGregor stwarza perfekcyjne kobiety

  Ewan McGregor ( "Moulin Rouge" , "Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów " ) przymierza się do zagrania głównej roli w erotycznym dramacie zatytułowanym "The Wife Maker". Historia ma opowiadać o pewnym młodym arystokracie rozpoczynającym bardzo niebezpieczną grę z dwoma pięknymi kobietami, które postanawia "wychować" na idealne partnerki.

Wideo na temat: anna friel zdjęcia
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Jestem Bogiem

  Robert De Niro, Bradley Cooper ("Kac Vegas") i wschodząca gwiazda młodego pokolenia Abby Cornish w mrocznym thrillerze o tajemniczym leku, który poszerza zdolności ludzkie. Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie...