• Informacje na temat:

  anna german wypadek włochy

Artykuły na temat: anna german wypadek włochy
 • Anna German: Życie, które nie było ani bajką, ani snem...

  ..."Człowieczy los nie jest bajką ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Gdy piosenkę "Człowieczy los" śpiewała Anna German (†46 l.), wzruszała miliony Polaków. Po ciężkich przeżyciach opowiadała w niej przecież o sobie…

 • "Anna German świeci na firmamencie nieba"

  Kompozytorka Katarzyna Gaertner jest autorką muzyki do słynnej piosenki "Eurydyki tańczące". To właśnie ten utwór rozpoczął karierę Anny German. Gaertner opowiedziała nam o pracy z German i serialu, który przedstawia losy tej legendarnej piosenkarki.

 • Weekend w serialach

  ...bardziej zasługuje na ten zaszczyt. Niedziela "Anna German" odc.6 Historia znanej polskiej piosenkarki i kompozytorki Anny German, która urodziła się w 1936 roku w Urgenczu w Uzbekistanie, a po(...) przyjaciółmi. Patryk ma wyrzuty sumienia po tym, jak śmiertelnie potrącił pieszą. Obawia się, że jego przestępstwo wyjdzie na jaw. Tymczasem Anita, która wzięła na siebie całą odpowiedzialność za wypadek...

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.