• Informacje na temat:

  anna głogowska córka

Artykuły na temat: anna głogowska córka
 • Anna Głogowska chce zajść w ciążę, Piotr Gąsowski mówi: nie!

  Z Piotrem Gąsowskim jesteście razem już 10 lat. Anna Głogowska: Piotr jest jedną z najszlachetniejszych osób, jakie w życiu spotkałam, ma mocny kręgosłup moralny. Wokół niego są tylko dobrzy(...)... Twierdzi pani, że córka jest bardzo podobna do taty? - Ma po nim ogromne poczucie humoru, inteligencję, ale też widzę duże podobieństwo fizyczne, w zachowaniu, w ruchach. Jula jest fajną...

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • Anna Głogowska wspiera byłą ukochanego! Przyjaźnią się?!

  Anna Głogowska (41 l.) i Hanna Śleszyńska (60 l.) to kobiety po przejściach. Nie przeszkadza im to, że Hania była partnerką Piotra Gąsowskiego (55 l.), z którym obecnie od wielu lat jest Anka. Panie przyjaźnią się i mogą na siebie liczyć w trudnych momentach.

 • Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: Gorąca atmosfera

  Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Nikt nie wierzył, że tak długo będą razem

  Długie godziny spędzone na sali treningowej, a potem występy przed publicznością - to wystarczyło, żeby lubianego aktora Piotra Gąsowskiego (52 l.) zauroczyła jasnowłosa tancerka Anna Głogowska (38(...). W ciężkich momentach aktorka była dla Anny Głogowskiej podporą, mogła dzielić się z nią swoim doświadczeniem. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska dotąd nie wzięli ślubu. Tancerka zawsze zapewniała, że...

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się!

  Anna Głogowska (35 l.) i Piotr Gąsowski (50 l.) nie są już parą. Takie informacje podaje „Super Express”, który informuje, że tancerka ma już nowego partnera…

 • Anna Głogowska: Została sama z córką?

  Krążą plotki, że źle się dzieje w związku gwiazdy z Piotrem Gąsowskim. Podobno gospodyni "Tańca z gwiazdami" wyprowadziła się od partnera.

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Jakie mają relacje po rozstaniu?

  Piotr Gąsowski ucieszył się  z ostatniej wiadomości dotyczącej jego byłej partnerki. Anna została choreografem nowego programu "Gra muzyka" w TV Puls. Tancerka, z którą Piotr ma 12-letnią córkę Julkę, będzie też jedną z gwiazd programu. - Oboje świętowali tę zmianę w życiu Ani. Mają za sobą trzy trudne lata. Po zwolnieniu z "Tańca z gwiazdami" Ania była w fatalnym stanie psychicznym...

 • Anna Głogowska pomogła wielodzietnej rodzinie

  Anna Głogowska pomogła wielodzietnej rodzinie przygotować się do występu muzycznego. Wśród licznych zajęć taneczna gwiazda znalazła czas, żeby nauczyć układu choreograficznego Roberta i jego osiem córek, czyli uczestników nowego programu telewizyjnego "Tata sam w domu" w Czwórce.

Zdjęcia na temat: anna głogowska córka
Wideo na temat: anna głogowska córka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.