• Informacje na temat:

  anna głogowska got to dance

Artykuły na temat: anna głogowska got to dance
 • Anna Głogowska: Jak poradziła sobie z bolesną porażką?

  Anna Głogowska (37 l.) już znalazła nowe zajęcie po wyrzuceniu z "Tańca z gwiazdami"!

 • Anna Głogowska - prawdziwa szczęściara

  Znana z programów tanecznych Anna Głogowska poprowadzi kolejną serię programu "Got to Dance. Tylko taniec". Artystka opowiada o tym show oraz o tańcu, który jest całym jej życiem.

 • Joanna Liszowska wygryzła Annę Głogowską!

  A to zaskoczenie! Jak informuje jeden z tabloidów, Joanna Liszowska poprowadzi "Taniec z gwiazdami". Dziewczyna Piotrka Gąsowskiego musiała obejść się smakiem...

 • Anna Głogowska w "Tylko taniec"!

  Nowa współprowadząca i zupełnie nowy juror - widzowie trzeciej edycji popularnego tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" muszą przygotować się na zmiany. Premierowy odcinek trzeciej serii już Polsat wyemituje 1 marca o godz. 20.

 • Głogowska nie spodobała się widzom. Nie radziła sobie!

  Ania Głogowska (35 l.) swoją przyszłość wiązała z show "Tylko taniec", którego niedawno została prowadzącą. Niestety, widzowie jej nie zaakceptowali...

 • Anna Głogowska: Trzymajcie kciuki

  Znakomita tancerka, która z Maciejem Dowborem prowadzi "Tylko taniec. Got to dance", czeka już na odcinki na żywo.

 • Mazurówna wyrzucona z "Got to Dance. Tylko taniec"

  ...to osoba, która zna się na hip-hopie i break dance, bo większość zgłaszających się ćwiczy te właśnie rodzaje tańca. Niewiadomą jest też to, kto poprowadzi show u boku Maćka Dowbora (35 l.). Wśród...

 • Anna Głogowska: Wielka szczęściara

  Kiedyś zazdrościła koleżankom i kolegom z "Tańca z gwiazdami", którzy odnosili sukcesy poza parkietem, w show-biznesie. W końcu jednak się doczekała - Anna Głogowska została jedną z głównych gwiazd programu.

 • Joanna Liszowska musi szybko schudnąć!

  Joanna Liszowska (35 l.) na sylwestrze Polsatu wyeksponowała wszystkie niedoskonałości swojej figury. By dostać posadę prowadzącej "Tańca z gwiazdami" i wygryźć Annę Głogowską, musi jak najszybciej schudnąć!

 • Ibisz i Głogowska poprowadzą "Taniec z gwiazdami"

  Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska poprowadzą 14. edycję "Tańca z gwiazdami" - poinformował "Fakt". Taneczne show zadebiutuje w marcu na antenie Polsatu.

Wideo na temat: anna głogowska got to dance
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.