• Informacje na temat:

  anna glogowska i kacper kuszewski

Artykuły na temat: anna glogowska i kacper kuszewski
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  ..." z piosenkami z niemieckich kabaretów lat 30-tych XX wieku. Towarzyszyli nam Anna Głogowska i Rafał Maserak oraz zespół świetnych muzyków. Bardzo dobrze wspominamy z Kasią tamten projekt i czasem...

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

 • "M jak miłość": Nowy spektakl Kacpra Kuszewskiego "Album rodzinny"

  Listy miłosne przodków rodziny i fragmenty dziennika babci zacytował podczas wielkiej premiery spektaklu "Album rodzinny" w Teatrze Roma w Warszawie Kacper Kuszewski. - To spektakl oparty na zdarzeniach nie tylko z mojej rodziny - zapewnia aktor znany z roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość".

 • Kacper Kuszewski z Kryształową Kulą

  Kacper Kuszewski został laureatem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształową Kulę wygrał po zaciętej walce z Bilguunem Ariunbataarem.

 • Anna Głogowska ma powody do zmartwień? Chodzi nie tylko o stan zdrowia

  Anna Głogowska (39 l.) marzy, by ten rok wreszcie się zakończył. Od początku był dla niej bardzo pechowy.

 • Kuszewski: Nie umiem robić niczego na zimno

  Kacper Kuszewski i Anna Głogowska od pierwszego odcinka byli typowani na faworytów 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak to się stało, że para utrzymała tak wysoki poziom przez całe trzy miesiące tanecznego show?

 • Kacper Kuszewski wygrał "Taniec z gwiazdami"!

  Para numer 13 wygrała 13. odcinek 13 edycji "Tańca z gwiazdami" i sięgnęła po Kryształową Kulę. Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Anna Głogowska od początku typowani byli na zwycięzców. I zostali zwycięzcami!

 • Anna Głogowska: Jak poprowadzi "TzG"?

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem poprowadzi program "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars". Pierwszy odcinek w telewizji Polsat zobaczymy już w najbliższy piątek, 7 marca.

 • Kuszewski faworytem "TzG"?

  Odkąd z programu odpadła faworytka Kasia Zielińska, wielu twierdzi, że najbardziej prawdopodobnym kandydatem do zwycięstwa w programie jest Kacper Kuszewski. Aktorowi na pewno pomaga zamieszanie(...) już na przełomie maja i czerwca. "Dlatego po tych kilku miesiącach odetchnąłem" - śmiał się Kuszewski w programie. I od razu wziął się... do podrywania innych kobiet! W ostatnim odcinku "TzG" (13

 • Ibisz i Głogowska poprowadzą "Taniec z gwiazdami"

  Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska poprowadzą 14. edycję "Tańca z gwiazdami" - poinformował "Fakt". Taneczne show zadebiutuje w marcu na antenie Polsatu.

Zdjęcia na temat: anna glogowska i kacper kuszewski