• Informacje na temat:

  anna głogowska samochod

Artykuły na temat: anna głogowska samochod
 • Anna Głogowska wyrzucona z "Tańca z gwiazdami"! "Dotarło do moich uszu, że jestem za stara"

  Anna Głogowska (37 l.) nie kryje żalu, że podziękowano jej za prowadzenie "Tańca z gwiazdami".

 • Kacper nie ma sobie równych na parkiecie!

  Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", jest coraz bliższy zdobycia samochodu i Kryształowej Kuli 13. edycji "Tańca z gwiazdami". W 9. odcinku znów był najlepszy! Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", musiała zadowolić się trzecim miejscem.

 • Gąsowski kupił... helikopter

  Jak donosi serwis Pudelek, zakup był podobno konieczny, gdyż aktor dużo się przemieszcza. Podróżując samochodem, traci zbyt wiele czasu, na czym cierpi głównie jego rodzina - przyjaciółka Anna Głogowska, córka Julia oraz syn ze związku z Hanną Śleszyńską, Jakub. Okazuje się jednak, że aktor nie korzysta zbyt często z nowej zabawki. Powód? Nie ma jej gdzie "garażować". Po kolejnej edycji...

 • Kuszewski: Nie umiem robić niczego na zimno

  Kacper Kuszewski i Anna Głogowska od pierwszego odcinka byli typowani na faworytów 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak to się stało, że para utrzymała tak wysoki poziom przez całe trzy miesiące tanecznego show?

 • Staliński wraca do... nauki

  Jego fani płakali, mama też bardzo przeżywała finał "Tańca z gwiazdami". Paweł Staliński (21 l.) był tak blisko wygrania Kryształowej Kuli i eleganckiego samochodu.

 • "Taniec z gwiazdami" [2. odcinek]: Wyszkoni najlepsza, Skarbek opuszcza program

  Po drugim odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć Honorata Skarbek, choć jej taniec był jednym z lepszych tego wieczoru. Najlepsze oceny jurorów w piątek, 12 września, otrzymali, tak jak przed tygodniem, Anna Wyszkoni i Jan Kliment. Para wyrasta na faworytów show.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Kacper Kuszewski z Kryształową Kulą

  Kacper Kuszewski został laureatem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształową Kulę wygrał po zaciętej walce z Bilguunem Ariunbataarem.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

Wideo na temat: anna głogowska samochod
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.