• Informacje na temat:

  anna golędzinowska aktor

Artykuły na temat: anna golędzinowska aktor
 • Mariusz Czajka: Ania wyrwała mnie z piekła

  ...z nim rozmawiać, ale odpowiadała mi jedynie głucha cisza - wyznaje w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" aktor. Musiało upłynąć wiele lat, by wypełnił tę pustkę. - Wszystko zmieniło się, gdy się nawróciłem(...) samobójstwo. - Metaforycznie mówiąc, nastąpił u mnie krach na giełdzie - podsumowuje. Czytaj dalej na następnej stronie... Zrozpaczony aktor zadzwonił do dobrej znajomej, Anny Golędzinowskiej...

 • Mariusz Czajka (49 l.), aktor znany m.in. z "Metra" i serialu "Dom nad rozlewiskiem", oświadczył się podobno Annie Golędzinowskiej (28 l.), modelce na co dzień mieszkającej we Włoszech - informuje jeden z tabloidów.

Wideo na temat: anna golędzinowska aktor
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.