• Informacje na temat:

  anna grabowska aktorka

Artykuły na temat: anna grabowska aktorka
 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski wcale nie rozpaczał, gdy kolega odbił mu żonę!

  Tomaszewska spędzili razem ponad 20 lat, doczekali się dwóch córek, które poszły w ich ślady i zostały aktorkami. Zuzanna Grabowska, czyli Patrycja Kozłowska z "O mnie się nie martw", i Katarzyna Grabowska(...) chwili, gdy pierwsza żona - aktorka Anna Tomaszewska, czyli Bożena z "Przyjaciółek" - na dobre wystawiła mu za drzwi walizki. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że zrobiła to, bo w jej życiu...

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • "Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

  Katarzyna Grabowska, czyli Asia Popiel z "Zakochanych po uszy", twierdzi, że nie wyobraża sobie życia bez aktorstwa, choć... wcale nie chciała zostać aktorką. - Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem zawodu - mówi.

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Piotr Grabowski wciąż kocha swoją eks?

  Piotr Grabowski, jak na łamach jednego z tygodników stwierdził niedawno jego dobry znajomy, wciąż nie jest w stanie zapomnieć o Annie Dereszowskiej, z którą był kiedyś związany i z którą ma córkę. Podobno śliczna aktorka była miłością jego życia... Odtwórca roli Konrada Jantara w mazurskiej sadze "Nad rozlewiskiem" długo leczył złamane serce po tym, jak Anna Dereszowska, dla której w 2008 roku...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Piotr Grabowski przyłapany z tajemniczą kobietą

  Wygląda na to, że w życie uczuciowe Piotra Grabowskiego (51 l.) znów zakwitło!

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • Przykre wyznanie Andrzeja Grabowskiego! Nie tak miało być

  ...drodze do szczęśliwego związku.  "Na pewno moje pierwsze małżeństwo rozleciało się przez tę pracę" - przyznał w najnowszym wywiadzie dla "Gali".  Przypomnijmy, że pierwszą żona Grabowskiego była aktorka Anna Tomaszewska (68 l.), z którą gwiazdor ma dwoje dzieci, Zuzannę i Katarzynę. Po nieudanym małżeństwie Grabowski doszedł do wniosku, że nie zamierza się zamykać na miłość. W 2009 roku ponownie stanął...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: anna grabowska aktorka
Wideo na temat: anna grabowska aktorka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.