• Informacje na temat:

  anna grodzka posłanka

Artykuły na temat: anna grodzka posłanka
 • Anna Grodzka tęskni za Pawłowicz! Co na to posłanka PiS?

  Była posłanka Anna Grodzka (62 l.) zaskoczyła wyznaniem w jednym z tabloidów!

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Anna Grodzka ma poważne problemy z kręgosłupem! Uruchomiono zbiórkę pieniędzy. Kwotę już zebrano!

  Anna Grodzka (64 l.) ma poważne problemy zdrowotne. Konieczna jest kosztowna operacja, na którą nie stać transseksualnej byłej posłanki. W sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy, która spotkała się ze sporym odzewem.

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

 • Super Express: Anna Grodzka uciekła z miejsca wypadku

  Anna Grodzka (61 l.), jadąc jedną z warszawskich ulic, otarła się o inny samochód. Poszkodowany twierdzi, że posłanka nie tylko nie chciała się zatrzymać, ale i "uciekła z miejsca wypadku".

 • Różnorodne TVN Style

  "Sekrety chirurgii", "Idealna niania", "Pyszne 25" oraz "Najsztub słucha" to tylko niektóre nowości TVN Style. Już od września na antenie tego lifestylowego kanału pojawią się różnorodne programy oraz wiele gwiazd...

 • Anna Grodzka dostała kosza od męża asystentki!

  ...ją zalotnie za kolano. Plotki o romansie były więc nieuniknione.  "Mam ogromną ochotę na romantyczną randkę" - podsumowała całe zamieszanie posłanka. Wygląda jednak na to, że na wielką miłość Anna(...)Kilka dni temu "Super Express" donosił, że posłanka Twojego Ruchu romansuje od pewnego czasu z niejakim Piotrem Podobińskim, mężem jej asystentki Lalki Podobińskiej. "To tylko znajomy. Nikt więcej...

 • Jak wygląda życie po "Ryśku"?

  Na razie dostaję dziwne propozycje: prowadzenie programu polityczno-kulturalnego, napisanie książki, oczywiście reklama - mówił Piotr Cyrwus tuż po zakończeniu pracy na planie serialu "Klan". - Rozważam je, ale czy one mnie korcą? - zastanawiał się głośno. Na szczęście wkrótce pojawiły się projekty, które sprawiły, że jego kariera ruszyła z kopyta.

 • Anna Grodzka ma romans z mężem asystentki?!

  Anna Grodzka (60 l.) nigdy nie ukrywała, że po zmianie płci chciałaby się jeszcze zakochać. Czy właśnie jej się to udało?

 • Przemysław Wipler przesadził? Anna Grodzka może być wściekła!

  Przemysław Wipler (38 l.), członek partii KORWiN, opublikował na Facebooku zdjęcie Anny Grodzkiej (62 l.) i opatrzył je niewybrednym komentarzem. Będzie odpowiedź posłanki?

Wideo na temat: anna grodzka posłanka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna grodzka posłanka
 • Re: Czy każdy może być sławny?

  i tak najpiękniejsza jest Pani Posłanka Anna Grodzka. no i oczywiście mądrzejsza od tych min z ekipy z "Wawy" bo naprawdę to z wykopków pogoniona do miasta ekipa.