• Informacje na temat:

  anna grycewicz aktorka

Artykuły na temat: anna grycewicz aktorka
 • "Na dobre i na złe": Źle postawiona diagnoza

  Annę Grycewicz, znaną m. in. jako podkomisarz Joanna Majewska z "Paradoksu", zobaczymy gościnnie w jednym z kolejnych odcinków "Na dobre i na złe".

 • Nie chce być... gwiazdą!

  Anna Grycewicz, którą w sobotę zobaczymy w roli Alicji Antoniewicz w finałowym odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa", świętuje właśnie 10. rocznicę ukończenia warszawskiej Akademii Teatralnej i 10. rocznicę swojego debiutu przed kamerą!

 • Pani Puchalska od zwierząt

  Gabriela Muskała pisze scenariusz filmowy, w jej sztuce teatralnej gra Janusz Gajos, ale jest znana przede wszystkim jako aktorka. Od poniedziałku 24 września będzie można ją oglądać w serialu TVP 1 "Wszystko przed nami". Gra temperamentną, energiczną i rozbrajająco naiwną Annę, która nie ma pojęcia o tym, że ukochany mąż zdradza ją na prawo i lewo.

 • Kolejna rola młodziutkiej gwiazdy

  W 11. odcinku "Paradoksu" podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) zajmie się tajemniczym samobójstwem na stacji metra i postanowi zbadać, dlaczego Kaszowski (Bogusław Linda) po dwutygodniowym(...) jej matka się rozwiodła, przestała utrzymywać jakiekolwiek kontakty z mężczyzną, który wyrządził jej przed laty wielką krzywdę. Rany w jej sercu i psychice nigdy się nie zagoiły. Joanna, przeglądając...

 • Grochowska i Szyc w filmie "Persona non grata"

  Agnieszka Grochowska i Borys Szyc znaleźli się w obsadzie międzynarodowej produkcji "Persona non grata".

 • "Persona non grata": Polacy w japońskim filmie

  Pojawił się pierwszy zwiastun posko-japońskiej produkcji "Persona non grata", w której zobaczymy m.in. Agnieszke Grochowska i Borysa Szyca. Premiera filmu odbędzie się w Tokio w drugiej połowie 2015.

 • "Paradoks": Linda i inni

  Trwają zdjęcia do najnowszego serialu TVP2 "Paradoks". W tej kryminalno-sensacyjnej produkcji występują m.in.: Anna Grycewicz i Bogusław Linda.

 • Nie chcę powielać schematów

  Jedną z gwiazd, które występują w serialu "Wszystko przed nami" jest Gabriela Muskała - aktorka i dramatopisarka, laureatka wielu nagród m.in. na festiwalu w Gdyni oraz Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Prywatnie: żona reżysera Grega Zglińskiego i mama nastoletniego Michała.

 • "Paradoks": Serial jak film

  Twórcy nowego serialu TVP 2 "Paradoks" - w tym odtwórca głównej roli Bogusław Linda oraz reżyser Borys Lankosz - spotkali się w sobotę z widzami odbywającego się w Kazimierzu Dolnym festiwalu Dwa Brzegi. - Robimy serial, który przypominał będzie produkcje kinowe - zapewnił Jerzy Kapuściński z TVP 2.

Wideo na temat: anna grycewicz aktorka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.