• Informacje na temat:

  anna grycewicz m jak miłość

Artykuły na temat: anna grycewicz m jak miłość
 • Nie chce być... gwiazdą!

  Anna Grycewicz, którą w sobotę zobaczymy w roli Alicji Antoniewicz w finałowym odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa", świętuje właśnie 10. rocznicę ukończenia warszawskiej Akademii Teatralnej i 10. rocznicę swojego debiutu przed kamerą!

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Scenarzystka takich serialowych hitów jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Klan" odniosła się do hejterskich komentarzy wyśmiewających nowy projekt TVP - "Korona królów". "Nie jest źle, proszę nie oceniać warstwy wizualnej serialu po okropnym print screenie z Teleexpressu" - zaapelowała Łepkowska.

 • Pani Puchalska od zwierząt

  ...przecież są w niej także fantastyczne Danuta Szaflarska, Halina Skoczyńska i Ania Grycewicz; to, że nasza sztuka była w Teatrze Telewizji na żywo, że miała tak ogromną widownię i że od pięciu lat nie schodzi(...) różne odcienie. Taka jest Anna z "Wszystko przed nami". Fajnie, że cały wątek wokół Stefana (Piotr Nowak - przyp. aut.), mojego serialowego męża, jest prowadzony z przymrużeniem oka, inaczej nie dałoby...

 • Grochowska i Szyc w filmie "Persona non grata"

  Agnieszka Grochowska i Borys Szyc znaleźli się w obsadzie międzynarodowej produkcji "Persona non grata".

 • "Persona non grata": Polacy w japońskim filmie

  Pojawił się pierwszy zwiastun posko-japońskiej produkcji "Persona non grata", w której zobaczymy m.in. Agnieszke Grochowska i Borysa Szyca. Premiera filmu odbędzie się w Tokio w drugiej połowie 2015.

 • Nie chcę powielać schematów

  Jedną z gwiazd, które występują w serialu "Wszystko przed nami" jest Gabriela Muskała - aktorka i dramatopisarka, laureatka wielu nagród m.in. na festiwalu w Gdyni oraz Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Prywatnie: żona reżysera Grega Zglińskiego i mama nastoletniego Michała.

Zdjęcia na temat: anna grycewicz m jak miłość