• Informacje na temat:

  anna guzik ciaza

Artykuły na temat: anna guzik ciaza
 • "Na Wspólnej": Anna Guzik w drugiej ciąży!

  Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej", do tej pory nie komentowała doniesień na temat tego, że spodziewa się potomstwa. Jednak te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

 • Guzik w komedii romantycznej

  Agnieszka Grochowska i Anna Guzik zagrały w komedii romantycznej Łukasza Karwowskiego "Mała Wielka Miłość". Film trafi do polskich kin 29 lutego.

 • Anna Guzik: Mam teraz radość podwójną!

  Wychowana w śląskiej tradycyjnej rodzinie marzyła o własnym domu. Dziś Anna Guzik (40 l.) jest szczęśliwą żoną rodowitego górala i mamą bliźniaczek: Barbary oraz Niny. Jak teraz wygląda życie gwiazdy "Na Wspólnej"?

 • Faworytka "Tańca z gwiazdami"

  Natasza Urbańska jest jedną z liderek "Tańca z gwiazdami", ale skromnie podkreśla, że nic jeszcze nie jest przesądzone. "Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, więc nigdy nic nie wiadomo" - żartuje.

 • Anna Guzik nie zwalnia tempa! Rzuciła się w wir pracy!

  Anna Guzik-Tylka (39 l.) i jej mąż Wojciech wkrótce zostaną rodzicami! Jednak mimo swojego błogosławionego stanu aktorka wcale nie rezygnuje z aktywności zawodowej.

 • Co wydarzy się "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w ostatnim tygodniu października i w pierwszym tygodniu listopada z pewnością nie umkną uwadze widzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem po najważniejszych wątkach, jakie zobaczymy w najbliższym czasie.

 • Ciąża i oświadczyny na Wspólnej

  Zuza Leszczyńska-Hoffer (Małgorzata Socha) zrobi sobie kupiony w aptece test ciążowy. Ku jej wielkiej radości, wynik okaże się pozytywny. A Wojtek (Wojciech Błach) poprosi o rękę Żanetę (Anna Guzik)!

 • Które gwiazdy urodziły w 2016 roku?

  Krzysztofa, syna aktorki z poprzedniego małżeństwa. W 2016 roku przywitaliśmy także bliźniaczki Anny Guzik, syna Rozalii Mancewicz, drugiego syna Beaty Sadowskiej, córkę Aleksandry Hamkało, córkę Anny...

 • Energia mnie roznosi

  Zdolna, piękna, o prawdziwie południowej urodzie i temperamencie. - Jestem perfekcjonistką. Dużo wymagam od siebie, ale i od innych - przyznaje nam gwiazda serialu "Na Wspólnej", Anna Korcz.

 • "M jak miłość": Dominika Kluźniak dostała pracę dzięki... tupetowi!

  ..."M jak miłość". Dlatego Ewa wyjechała do Irlandii, by wraz z Krisem (Mariusz Zaniewski) dopiąć na ostatni guzik międzynarodowy projekt badawczy. Zdradzamy, że widzowie nie tak szybko zobaczą szczęśliwych Marka i Ewę kroczących do ołtarza. Pobyt Szeflerowej za granicą nieco się przedłuży. Czy Mostowiak będzie potrafił dochować wierności narzeczonej? Czy Anna będzie się starała wykorzystać okazję...

Zdjęcia na temat: anna guzik ciaza
Wideo na temat: anna guzik ciaza
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...