• Informacje na temat:

  anna guzik czy ma dzieci

Artykuły na temat: anna guzik czy ma dzieci
 • Anna Guzik przerywa milczenie! Chodzi o czwartą ciążę!

  Anna Guzik (42 l.) jest pełna podziwu dla ukochanego, który wspaniale opiekuje się ich trzema córeczkami. Czy myślą o czwartym dziecku?

 • Anna Guzik znów w opałach

  Bycie w opałach to na ogół nic przyjemnego chyba, że chodzi o... przygody "Heli w opałach", których ostatnią, czwartą serię pokaże już w grudniu telewizja TVN.

 • Anna Guzik: Mam teraz radość podwójną!

  Wychowana w śląskiej tradycyjnej rodzinie marzyła o własnym domu. Dziś Anna Guzik (40 l.) jest szczęśliwą żoną rodowitego górala i mamą bliźniaczek: Barbary oraz Niny. Jak teraz wygląda życie gwiazdy "Na Wspólnej"?

 • Anna Guzik i jej "Zdrowie na widelcu"

  - Promujemy zdrowe odżywianie, które może doprowadzić do spadku wagi. Jednak najbardziej zależy nam, by prezentowane posiłki zawierały jak najwięcej witamin oraz składników odżywczych - zdradza aktorka Anna Guzik, gospodyni programu "Zdrowie na widelcu".

 • Anna Guzik: Czy będą chrzciny w góralskim stylu?

  ...i Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo" w Tychach. Pojawiła się też na starcie charytatywnego biegu dla katowickiego hospicjum Cordis. Anna Guzik nie wyobraża sobie życia bez pracy. Czy więc na urlop(...)Anna Guzik (40 l.) nie kryje radości z tego, co przez ostatnie lata wydarzyło się w jej życiu. - Bycie potrójną mamą to dla mnie niesamowite doświadczenie. Aż wierzyć się nie chce, że jeszcze dwa...

 • Serial wraca po dwóch latach

  Jest sama z trójką maluchów, musi walczyć o pracę, ale nie załamuje rąk. Kolejne sukcesy i porażki dzielnej Heli w czwartym, oczekiwanym od dwóch lat, sezonie serialu "Hela w opałach".

 • Anna Guzik: wróżka z "Twojego Imperium" nie ma dla niej najlepszych wiadomości

  Czy gwiazda „Na Wspólnej”, Anna Guzik (41 l.), zdecyduje się na czwarte dziecko? Karty to wiedzą, podobnie jak wróżą aktorce konflikt rodzinny.

 • Anne Hathaway podbija świat

  To jedna z najpopularniejszych i najbardziej wziętych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Jej nieprzeciętna uroda, niezwykły talent oraz inteligencja sprawiły, że 30-letnia Anne Hathaway już od najmłodszych lat skazana była na sukces. Ten rok zdecydowanie należy do niej.

 • Anna Guzik da się przekonać i wróci do serialu?

  Plotki dotyczące Anki Guzik (41 l.) zszokowały fanów "Na Wspólnej".

 • Wakacyjne plany Anny Dereszowskiej

  Pobyt za granicą, nurkowanie i Bieszczady, to tylko niektóre z wakacyjnych planów Anny Dereszowskiej. "Cieszę się na ten wypoczynek, ponieważ ostatnio miałam bardzo dużo pracy" - wyznaje aktorka.

Zdjęcia na temat: anna guzik czy ma dzieci
Wideo na temat: anna guzik czy ma dzieci
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...