• Informacje na temat:

  anna guzik dziecko

Artykuły na temat: anna guzik dziecko
 • Anna Guzik pokazała zdjęcia córeczek. Urocze!

  Anna Guzik (42 l.) postanowiła podzielić się uroczymi fotografiami jej córeczek: Niny i Basi. Sesja została zrobiona trzy lata temu, po narodzinach dziewczynek. Fotografie są bardzo wzruszające!

 • Anna Guzik i jej "Zdrowie na widelcu"

  - Promujemy zdrowe odżywianie, które może doprowadzić do spadku wagi. Jednak najbardziej zależy nam, by prezentowane posiłki zawierały jak najwięcej witamin oraz składników odżywczych - zdradza aktorka Anna Guzik, gospodyni programu "Zdrowie na widelcu".

 • Anna Guzik znów jest w ciąży?!

  ...​Anna Guzik (40 l.) długo czekała, żeby zostać mamą. Bliźniaczki urodziła rok temu. Jak utrzymuje „Dobry Tydzień”, wkrótce rodzina znowu się powiększy.

 • Wakacyjne plany Anny Dereszowskiej

  Pobyt za granicą, nurkowanie i Bieszczady, to tylko niektóre z wakacyjnych planów Anny Dereszowskiej. "Cieszę się na ten wypoczynek, ponieważ ostatnio miałam bardzo dużo pracy" - wyznaje aktorka.

 • Anna Guzik: wróżka z "Twojego Imperium" nie ma dla niej najlepszych wiadomości

  Czy gwiazda „Na Wspólnej”, Anna Guzik (41 l.), zdecyduje się na czwarte dziecko? Karty to wiedzą, podobnie jak wróżą aktorce konflikt rodzinny.

 • Anna Guzik znów w opałach

  Bycie w opałach to na ogół nic przyjemnego chyba, że chodzi o... przygody "Heli w opałach", których ostatnią, czwartą serię pokaże już w grudniu telewizja TVN.

 • Anna Guzik musiała zrezygnować z pracy na planie!

  Anna Guzik (39 l.) niebawem rodzi. Dopiero teraz zrezygnowała z grania!

 • Anne Hathaway podbija świat

  To jedna z najpopularniejszych i najbardziej wziętych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Jej nieprzeciętna uroda, niezwykły talent oraz inteligencja sprawiły, że 30-letnia Anne Hathaway już od najmłodszych lat skazana była na sukces. Ten rok zdecydowanie należy do niej.

 • Anna Guzik wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie!

  Ona Ślązaczka, on góral z Podhala. Anna Guzik (43 l.) nie ukrywa, że w ich małżeństwie buzują silne emocje i czasami nieźle iskrzy. Jak jednak zapewnia, domowe awantury jej niestraszne. Martwiłaby się bardzo, gdyby było inaczej...

 • Nowe gwiazdy w Polsat Cafe

  Anna Guzik, Joanna Liszowska i Marek Bukowski dołączyli do zespołu Polsat Cafe. Ta lifestylowa stacja przedstawiła w czwartek swoje nowe propozycje na jesień 2012.

Zdjęcia na temat: anna guzik dziecko
Wideo na temat: anna guzik dziecko
 • Anna Guzik: Myślę o dziecku!

  Anna Guzik opowiedziała w rozmowie z Kingą Rusin, jak zmieniło się jej życie po wyjściu za mąż. Zdradziła też, że wraz z mężem zaczynają powoli myśleć o powiększeniu rodziny. Trzymamy kciuki! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

Dyskusje na temat: anna guzik dziecko
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Guzik chudnie, bo... nie bywa!

  Anna Guzik spoko jej wyglad jej sprawa,ludzie.W serilu na Wspólnej gra swoją role dobrze i to jest ważne.Ale tą niby aktorke Zdybicką czyli Anne Samosionek to wypierdzielcie z tego serialu, takie fauszywe, zaborcze babsko,tylko fermencji w tym serialu.Teraz ciąża a poco jej to dziecko ,jak z opieką własnej córki ma problemy..Czas ja odstawić niech lezy w tym szpitalu,całe 9m-cy.i na Wspólnej