• Informacje na temat:

  anna guzik i jej chlopak

Artykuły na temat: anna guzik i jej chlopak
 • Anna Guzik się zaręczyła

  Od niedawna na palcu Anny Guzik (36 l.) lśni piękny pierścionek z wielkim brylantem. To może oznaczać tylko jedno: po trzech latach znajomości gwiazda serialu "Na Wspólnej" zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Wojciechem Tylką.

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Anna Guzik szuka miłości

  ...29-letnia aktorka wciąż jest sama, a wizerunek z pewnością nie pomoże jej w znalezieniu ukochanego. Z najnowszego "Twojego Imperium" dowiadujemy się, że Ania Guzik znowu została obsadzona w roki samotnej matki, tym razem na dużym ekranie.

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Anna Guzik odwiedzi hotel

  Na przyjęciu w hotelowej restauracji zjawią się dawni znajomi. Wśród nich będą Ewa (Anna Guzik) i Danka (Kinga Ilgner). Pierwsza z nich to wyjątkowo ciepła, sympatyczna osoba, której, niestety, życie nie oszczędzało. Mężczyzna, z którym była związana przez wiele lat, traktował ją podle, a w końcu zostawił. Jej przeciwieństwem jest Danka. Próżna i przeświadczona o swojej nieomylności, bardzo dba...

 • Nie trzeba się bać

  - To rzeczywiście bardzo miły moment w moim życiu - mówi Anna Mucha, która po 10 latach wróciła na duży ekran. Aktorka zdradziła, że nie lubi być w tłumie innych kobiet, ceni sobie poczucie humoru Woody'ego Allena, nie żałuje porzucenia roli jurorki w programie "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" i że teraz jest wreszcie bardzo szczęśliwa.

 • Liszowska będzie uprawiać seks z... Guzik

  Joanna Liszowska (32 l.) i Anna Guzik (34 l.) spotkają się niebawem na deskach warszawskiego teatru Komedia. Panie zagrają w sztuce "Wydmuszka" autorstwa Marcina Szczygielskiego. Będzie gorąco!

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • Guzik w końcu wyhaczyła faceta

  Anna Guzik (32 l.) po długim epizodzie z samotnością w końcu znalazła faceta - donosi "Super Express". Na imprezie Polsatu pojawiła się w towarzystwie fryzjera Leszka Czajki. Czy to nowy chłopak Anny(...) nie mogły sie wręcz od siebie oderwać. Do tej pory postrzegana jako chłodna osoba, Anna Guzik w niczym takiej nie przypominała" - czytamy harlequinową relację. Tabloid publikuje zdjęcia całującej się...

 • Za kulisami tanecznego show

  Emocje związane z programami "Taniec z gwiazdami" i "You can dance" mamy chwilowo za sobą. Ostatnim tanecznym akcentem było połączenie obu show w program "Po prostu taniec". INTERIA.PL gościła na jego planie i przepytała uczestników, jak wyglądały przygotowania do występów.