• Informacje na temat:

  anna guzik kiedys i dziś

Artykuły na temat: anna guzik kiedys i dziś
 • Rewolucja w rodzinie Anny Guzik!

  W jej życiu od ośmiu miesięcy królują nie dwie, a trzy córeczki: Basia, Nina i Bogna, najmłodsza. Anna Guzik (41 l.) ma pełne ręce pracy. Teraz dodała sobie jej jeszcze więcej. Jak sobie radzi?

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • "Druga szansa": Katarzyna Herman uważa, że daleko jej do bycia idealną... matką!

  Katarzyna Herman, czyli Anna Starczyńska z „Drugiej szansy” i Kornelia Wagner z „Barw szczęścia”, przyznała kiedyś w wywiadzie, że nie jest idealną mamą. - Jestem matką mocno niedoskonałą, ale da się z tym żyć – powiedziała.

 • Anna Guzik na wesoło

  Choć zadebiutowała na scenie już 13 lat temu, niebawem czeka ją kolejne wyzwanie. Po raz pierwszy wystąpi w kabaretonie na żywo. I od razu w dużej imprezie - Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej.

 • Małgorzata Potocka wydała córkę za mąż!

  Ślub Weroniki Ciechowskiej (27 l.) odbył się w Nowym Jorku. Wszystko utrzymywane było w wielkiej tajemnicy. Przed Anna Skrobiszewską i jej dziećmi?

 • Grzegorz wraca "Na Wspólną"

  Już w dzisiejszym odcinku serial u "Na Wspólnej" od dawna wyczekiwane spotkanie Grzegorza (Leszek Lichota) i Żanety (Anna Guzik).

 • "Na Wspólnej": Co w nowych odcinkach?

  Co wydarzy się w najbliższym sezonie w "Na Wspólnej"? Do obsady dołączył właśnie Piotr Cyrwus! "Kiedyś byłem Rysiem, teraz jestem Zdziśkiem" - przyznał aktor. Złośliwy, czepliwy i wyjątkowo dokuczliwy sąsiad, który będzie uprzykrzał życie Honoracie (Aleksandra Konieczna) i Romanowi (Waldemar Obłoza). Czy "młoda para" uniesie ciężar sąsiedzkiej znajomości? Żanecie (Anna Guzik) i Wojtkowi...

 • Ślązaczka, ale nie w święta

  Anna Guzik, znana m.in. z roli Żanety w "Na Wspólnej", opowiada, o jakiej roli marzy i o tym, co jest dla niej najważniejsze w czasie świąt.

 • Grzegorz powraca

  Już w dzisiejszym odcinku serialu "Na Wspólnej" od dawna wyczekiwane spotkanie Grzegorza (Leszek Lichota) i Żanety (Anna Guzik).

 • Przewodnik rockowy: Brian May - gitarowy astrofizyk

  Dzięki dziś już chyba nieczytanej, a kiedyś uwielbianej przez młodych książce Juliusza Verne "W 80 dni dookoła świata", dowiedziałem się, że w Indiach, jeszcze w XIX wieku panował radosny zwyczaj... spalania żywej (choć oszołomionej narkotykami) wdowy wraz z ciałem jej zmarłego męża. Tym prostym sposobem, schodzący małżonek nie musiał się martwić, z czego będzie żyła jego była, a ewentualny

Wideo na temat: anna guzik kiedys i dziś
 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.