• Informacje na temat:

  anna guzik o swojej diecie

Artykuły na temat: anna guzik o swojej diecie
 • Anna Guzik wraca do pracy po porodzie!

  Ania Guzik (40 l.)wraca do pracy po urlopie macierzyńskim – jesienią znów pojawi się w roli gospodyni programu „Grzeszki na widelcu”. Zdjęcia do nowego sezonu programu z jej udziałem już ruszyły.

 • Anna Guzik szuka niani: Moje życie zawodowe zaczyna nabierać tempa

  Anna Guzik (40 l.) opowiedziała o macierzyństwie, powrocie na plan serialu "Na Wspólnej" i poszukiwaniach niani do swoich pociech.

 • Anna Guzik chudnie w oczach!

  Aktorka Anna Guzik, znana z roli Żanety Zięby w serialu "Na Wspólnej", wygląda coraz szczuplej. Czyżby odkryła dietę-cud?

 • Guzik znowu przytyła

  Aktorka Anna Guzik (32 l.) jeszcze kilka miesięcy temu bardzo chętnie pozowała do zdjęć, z dumą pokazując swoją szczupłą sylwetkę "przyszlifowaną" podczas występów w "Tańcu z gwiazdami". W grudniu była na ścisłej diecie, jadła niewiele, unikała tłuszczów i węglowodanów. W marcu jednak wyjechała do Stanów, gdzie przeprosiła się z jedzeniem: "Tam zajadała się ciężką amerykańską kuchnią. I to...

 • Słabość do słodyczy

  Anna Guzik, czyli Żaneta Zięba z "Na Wspólnej", świetnie sobie radzi w kuchni i zdradza widzom tajniki zdrowego gotowania. Jednak nie zawsze aktorka mogła pochwalić się nienaganną sylwetką... Czy miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu?

 • Znalazła tego jedynego

  Gdy rok temu pokazała się na jednej z uroczystych gali, wszyscy osłupieli. Anna Guzik (35) nie przypominała samej siebie. Smukła i uśmiechnięta, promieniała wręcz szczęściem. Wszyscy zaczęli się zastanawiać skąd ta przemiana. Okazało się, że nie była to żadna cud-dieta, ale cud... miłości.

 • Najważniejsza jest motywacja!

  Anna Guzik, czyli Hela Trojańska z "Heli w opałach" i Żaneta Kopeć-Zięba z "Na Wspólnej", długo walczyła ze zbędnymi kilogramami. Dziś może się pochwalić idealną figurą.

 • Anna Guzik na widelcu

  - "Zdrowie na widelcu" to przewodnik po zdrowym stylu życia, który pozwoli widzowi stać się świadomym konsumentem" - tak swój nowy program opisuje Anna Guzik. W programie emitowanym na antenie Polsat Cafe aktorka będzie również obalać również dietetyczne mity.

 • Anna Guzik: Pozytywne nastawienie

  W "Zdrowiu na widelcu" Anna Guzik zachęca do zdrowej diety i doradza, jak robić najlepsze zakupy. Podczas przerwy na planie zdjęciowym emitowanego przez Polsat Cafe programu, gwiazda opowiedziała o swoim codziennym stylu życia.

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.