• Informacje na temat:

  anna guzik - ślub

Artykuły na temat: anna guzik - ślub
 • Anna Guzik pochwaliła się mężem. "Mój prywatny instruktor"

  Anna Guzik (42 l.) jest szczęśliwą żoną i mamą. Na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego. Często publikuje zdjęcia córek, znacznie rzadziej męża. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i pokazała wspólną fotkę.

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • Anna Guzik zostanie mamą?!

  Dla Anny Guzik-Tylki (39 l.) i jej męża Wojciecha nadchodzący rok będzie jednym z najbardziej niezwykłych. Jak udało się dowiedzieć "Życiu na Gorąco", aktorka jest w ciąży. Wkrótce na świecie powita dwoje maluszków.

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Anna Guzik nie miała wyjścia. Po ślubie w jej szafie zaszła rewolucja!

  Anna Guzik (41 l.) jest bardzo szczęśliwa u boku ukochanego. Ślub z góralem sporo w jej życiu zmienił...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Anna Guzik: Czy będą chrzciny w góralskim stylu?

  Anna Guzik (40 l.) nie kryje radości z tego, co przez ostatnie lata wydarzyło się w jej życiu. - Bycie potrójną mamą to dla mnie niesamowite doświadczenie. Aż wierzyć się nie chce, że jeszcze dwa(...) mamie. Anna Guzik potrafiła po urodzeniu bliźniaczek tak się zorganizować, że wróciła na plan serialu "Na Wspólnej" zaledwie po trzech miesiącach od porodu. Do Warszawy jeździła samochodem 300 km...

 • Świetna passa Anny Guzik

  Serial "Na Wspólnej" ogląda już ponad 5 milionów widzów! Rekord padł 22 listopada - wówczas pokazano ślub serial owej pary, Żanety (Anna Guzik, 30 l.) i Grzegorza (Leszek Lichota, 30 l.).

 • Anna Guzik: "To cud, że znalazłam męża!"

  Aktorka Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej", długo był singielką. Rok temu wzięła ślub z Wojciechem Tylką, instruktorem snowboardu i właścicielem sklepu sportowego. Jak mówi Anna, jej związek jest udany, choć i ona i jej mąż bywają uparci.

 • Anna Guzik wychodzi za mąż!

  Anna Guzik, czyli Żaneta Kopeć z "Na Wspólnej", od 3 i pół roku związana jest z instruktorem snowboardu Wojciechem Tylką. W talk-show "20m2 Łukasza" aktorka potwierdziła właśnie oficjalnie, że przyjęła oświadczyny ukochanego i szykuje się do ślubu!

Wideo na temat: anna guzik - ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna guzik - ślub
 • Re: "Na Wspólnej": Podwójne szczęście Anny Guzik

  Anna i Wojciech wzięli ślub...a czyje marzenie się spełniło to już osobna bajka ;)

 • Re: "Na Wspólnej": Podwójne szczęście Anny Guzik

  Anna i Krzysztof wzięli ślub i niedługo później spełniło się marzenie Ani i Marcina... ? Pozdrawiam redakcję :)

 • Re: Ach, co to były za śluby!

  Anna Guzik , jak wynika ze zdjęcia, brała ślub nie na Krupówkach, tylko w sanktuarium na Krzeptówkach. Moja córka tam brała ślub, więc wiem dobrze. Różnica spora, jak ktoś zna Zakopane. Piękne miejsce i para też piękna :) i duszą i wyglądem...

 • Re: Zaproszą gości na obiad, a wezmą... ślub

  haha ale jesteście żałośni "aktorka jest brzydka" , "państwo brzydole" masakra :D Hahaha opis co się wydarzy w serialu ale to mało istotne ważne że są "paskudni" .. Ludzie daremni no i co z tego !!! Czyli brzydki aktor nie może grac w filmach ?? Dobrze że wy jesteście atrakcyjni :) Co za zawiść i zazdrość ! Oboje są dobrymi aktorami :) Anna Guzik ładna kobieta i Wojciech Błach przystojny facet