• Informacje na temat:

  anna guzik tango

Artykuły na temat: anna guzik tango
 • Sekret małżeństwa Anny Guzik. Aktorka tak szczerze o mężu jeszcze nie mówiła!

  Między nimi często lecą iskry, aktorka Anna Guzik (42 l.) nie lukruje swojego związku i szczerze mówi, że małżeństwo to miłość, ale też sztuka kompromisu...

 • W niedzielny wieczór, 9 grudnia, fani tanecznych show mieli wyjątkową ucztę. Mogli zobaczyć najlepszych uczestników VI edycji "Tańca z gwiazdami" i I edycji "You can dance" w jednym programie i to tańczących ze sobą. Najlepszą parą niezwykłego wieczoru okazała się Anna Guzik i Rafał ("Roofi") Kamiński.

 • Anna Dereszowska: Na roladę z kluskami zawsze się skuszę

  Nagrałaś ostatnio audiobook powieści kryminalnej "Zimowy morderca" Krystyny Kuhn. Taka literatura jest ci bliska? Anna Dereszowska: - W dorobku audiobookowym nie miałam wcześniej powieści(...). Już po studiach miałam okazję pracować w Niemczech, grając w filmie "Hardcover" i zauważyłam, że tam wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ułożone, każdy ma przydzieloną rolę, wszystko odbywa się...

 • Ostatnia rumba Kawalca

  Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" pozostało już tylko pięć par. W minioną niedzielę z programem musieli się pożegnać Jacek Kawalec i Blanka Winiarska.

 • Steczkowska gotowa do finału "Tańca z gwiazdami"

  Intensywne przygotowania do finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" trwają już od poniedziałku. Jak donosi "Super Express", Justyna Steczkowska (35 l.) i Stefano Terrazzino (28 l.) zatańczą american smooth i cha-chę, a Anna Guzik (30 l.) z Łukaszem Czarneckim (21 l.) walca i quickstepa.

 • Faworyt odpadł z "Tańca..."

  Sensacja w "Tańcu z gwiazdami". Typowany na zwycięzcę Mateusz Damięcki opadł w niedzielnym odcinku. Nie będzie mógł więc walczyć o porsche i Kryształową Kulę.

 • ​Gwiazdy "rodzinki.pl" w "Tańcu z gwiazdami"?

  ..., Anna Mucha, Rafał Mroczek i Kacper Kuszewski, czyli Kinga Zduńska, Magda Marszałek, Paweł Zduński i Marek Mostowiak ze sztandarowego serialu Dwójki - oraz Magdalena Walach, czyli Lucyna z "Komisarza Aleksa", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej", Krzysztof Tyniec, czyli doktor Rudolf Wstrząs z "Daleko od noszy", Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", i Agata Kulesza...

 • Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd informacji, jakoby wiosną miała się pojawić w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Udział aktorki w 14. edycji show TVN jest jednak - co sugeruje jeden z tabloidów - niemal pewny.

 • Damięcki bez finału!

  Pary, które przeszły do finału, to: Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino oraz Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Piosenkarka i aktorka rywalizować będą ze sobą już w najbliższą niedzielę, 25(...) muzyki" - zachwalał Zbigniew Wodecki. "Zabraknie mi punktów" - podkręcał Galiński. Anna Guzik pokazała się jako modelka w choreografii do "I'm Outta Love" z repertuaru Anastacii. "Piękna modelka, piękna...

 • Wakacyjne plany Anny Dereszowskiej

  Pobyt za granicą, nurkowanie i Bieszczady, to tylko niektóre z wakacyjnych planów Anny Dereszowskiej. "Cieszę się na ten wypoczynek, ponieważ ostatnio miałam bardzo dużo pracy" - wyznaje aktorka.