• Informacje na temat:

  anna guzik wyszła za mąż

Artykuły na temat: anna guzik wyszła za mąż
 • Anna Guzik podjęła ważną decyzję! Chodzi o dzieci!

  Anna Guzik (41 l.) ma ułożone życie prywatne - jest szczęśliwą żoną i matką. Ostatnio jednak zdecydowała się na bardzo poważny krok. Ciekawe, co na to jej mąż.

 • Anna Guzik wyszła za mąż!

  ...25 maja w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach Anna Guzik (36 l.) i Wojciech Tylka wzięli ślub.

 • ​Anna Guzik wyszła za mąż!

  Guzik z serialu "Na Wspólnej"- Ewa Gawryluk z mężem Waldemarem Błaszczykiem, Robert Kudelski, Joanna Jabłczyńska, a także Daria Widawska oraz Iwona Pavlović. Para poznała się trzy lata temu w Szczyrku(...)Ślub odbył się w sobotę, 25 maja w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, w Zakopanem. Panna młoda wyglądała przepięknie w długiej, białej sukni zaprojektowanej i uszytej przez...

 • Anna Guzik spodziewa się kolejnego dziecka! Jej bohaterka w "Na Wspólnej" też zajdzie w ciążę!

  Po urodzeniu bliźniaczek życie Anny Guzik (40 l.) przyspieszyło, ale przede wszystkim nabrało pięknych barw. A teraz okazuje się, że córki będą miały jeszcze rodzeństwo.

 • Rewolucja w rodzinie Anny Guzik!

  W jej życiu od ośmiu miesięcy królują nie dwie, a trzy córeczki: Basia, Nina i Bogna, najmłodsza. Anna Guzik (41 l.) ma pełne ręce pracy. Teraz dodała sobie jej jeszcze więcej. Jak sobie radzi?

 • To już pewne! Anna Guzik wychodzi za mąż!

  Anna Guzik, czyli Żaneta Kopeć z "Na Wspólnej", od 3 i pół roku związana jest z instruktorem snowboardu Wojciechem Tylką. W talk-show "20m2 Łukasza" aktorka potwierdziła właśnie oficjalnie, że przyjęła oświadczyny ukochanego i szykuje się do ślubu!

 • "Na Wspólnej": Romans Igora i Elżbiety wyjdzie na jaw?

  ...dowie się jej mąż Jakub (Andrzej Niemirski)?  Tymczasem Danuta (Lucyna Malec) zaangażuje się w sprawę uczennicy, która bezpodstawnie oskarżyła kolegów o gwałt. Małżeństwo Żanety (Anna Guzik-Tylka...

 • "Nie będę pantoflarzem"!

  Te słowa Żaneta (Anna Guzik) usłyszy od swojego męża Wojtka (Wojciech Błach). Wcześniej będzie podejrzewać go o zdradę! Poznaj szczegóły!

 • "Na Wspólnej": Senator Cieślik oskarżony o udział w seksaferze!

  Od pewnego dziennikarza śledczego Monika (Sylwia Gliwa) dowie się, że szykuje się nowa afera polityczna. Kilku senatorów urządziło sobie seksparty w hotelu sejmowym. Cieślikowa uzna, że wśród nich musiał być jej mąż Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  ...stronie! Anna Guzik (40 l.) wreszcie się doczekała! W marcu została mamą bliźniaczek: Basi i Niny. W opiece nad dziećmi może liczyć na pomoc rodziny i męża Wojciecha Tylki, więc kilka miesięcy(...)Pod koniec czerwca dziennikarka wyznała, że ona i mąż spodziewają się dziecka. Opowiadała, że czuje się dobrze, choć pierwsze tygodnie nie były dla niej łatwe. Miewała gorsze samopoczucie i poranne...

Dyskusje na temat: anna guzik wyszła za mąż