• Informacje na temat:

  anna guzik zdrowie na widelcu

Artykuły na temat: anna guzik zdrowie na widelcu
 • "Na Wspólnej": Anna Guzik kończy 40 lat

  Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej", w najbliższy poniedziałek - 15 sierpnia - świętować będzie swe 40. urodziny. - Wkraczam w drugą część życia - mówi aktorka i dodaje, że troszkę się obawia tego, co ją czeka w najbliższej przyszłości...

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • Anna Guzik w swoim programie ma... dublerkę rąk!

  Anna Guzik (39 l.) jest za droga dla producentów?

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • Anna Guzik poprowadzi program dla fanów tłustego jedzenia!

  Tygodnik "Rewia" donosi, że Anna Guzik (39 l.) ma dosyć katowania się dietami! Wróci do dawnej wagi?

 • Anna Guzik i jej "Zdrowie na widelcu"

  - Promujemy zdrowe odżywianie, które może doprowadzić do spadku wagi. Jednak najbardziej zależy nam, by prezentowane posiłki zawierały jak najwięcej witamin oraz składników odżywczych - zdradza aktorka Anna Guzik, gospodyni programu "Zdrowie na widelcu".

 • Katarzyna Bosacka przegrała z Guzik w sądzie!

  Katarzyna Bosacka (42 l.) i Anna Guzik (39 l.) prowadziły sądową batalię przez trzy lata! Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie!

 • Anna Guzik na widelcu

  - "Zdrowie na widelcu" to przewodnik po zdrowym stylu życia, który pozwoli widzowi stać się świadomym konsumentem" - tak swój nowy program opisuje Anna Guzik. W programie emitowanym na antenie Polsat Cafe aktorka będzie również obalać również dietetyczne mity.

 • Guzik się głodzi!

  Pięć lat temu Anna Guzik (36) wyglądała inaczej. Jako gwiazda serialu "Hela w opałach" nadmiar kilogramów ukrywała pod workowatymi swetrami. Dziś pozbyła się nadwagi. Wyznaje jednak, że bywa głodna.

 • Guzik na widelcu

  W programie "Zdrowie na widelcu" Anna Guzik w lekki sposób pokazuje widzom co jeść, aby dobrze się czuć, gdzie szukać zdrowych produktów, co warto kupować, a czego zdecydowanie unikać i przede wszystkim w jaki sposób z tych wszystkich specjałów przygotowywać zdrowe potrawy.

Wideo na temat: anna guzik zdrowie na widelcu
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...