• Informacje na temat:

  anna iberszer ranczo

Artykuły na temat: anna iberszer ranczo
 • "Ranczo": Polityczny zombie

  ...spodobać biskupowi Sądeckiemu. Zdenerwowany  propozycjami Michałowej ksiądz znajduje jednak własną drogę niemego protestu... Francesca (Anna Iberszer) i Wezółowa (Beata Olga Kowalska) coraz bardziej(...) w dziesiątkę. Prawie... "Ranczo" w niedzielę o 20.25 w Jedynce.

 • "Ranczo": ​Czy Franczeska tęskni za serialem?

  Zapamiętaliśmy ją z serialu "Ranczo" i roli żywiołowej policjantki z Włoch. Anna Iberszer obecnie gra w spektaklu "Jak nie oszaleć z facetem", który jest nawiązaniem do serialu "Ranczo". Dzięki temu rola Franczeski wciąż jest obecna w pracy aktorki.

 • Muzyczne ranczo

  ...najlepszej - mówił pomysłodawca imprezy Piotr Pręgowski, na którego zaproszenie w jury zasiedli m.in.: Franciszek Pieczka, Cezary Żak, Grażyna Zielińska i Anna Iberszer. - Było naprawdę miło...

 • Pożegnanie z "Ranczem"

  Uroczyste zaręczyny polonisty Tomasza Witebskiego (Jacek Kawalec) z seksowną włoską policjantką Franceską (Anna Iberszer), ogłoszenie wyników referendum oraz wyborów uzupełniających do Senatu zakończą tegoroczną partię odcinków najpopularniejszego obecnie serialu telewizyjnego. TVP nie daje jasnej odpowiedzi na pytanie, czy serial będzie miał kontynuację, ale nieoficjalnie wiadomo: "Ranczo...

 • Okiełznać temperament

  Francesca, którą Anna Iberszer gra w serialu "Ranczo", to typowa Włoszka - pełna temperamentu i bezkompromisowa. Ma jednak dziewczęcy urok i niewinność, które sprawiają, że może oczarować.

 • Na ekranie nie poznaje mnie własna mama

  Miliony telewidzów oglądają serial "Ranczo" i kochają Solejukową, którą po mistrzowsku gra Katarzyna Żak. Prywatnie aktorka nigdy nie związałaby się z pantoflarzem, bo owszem, szyją w związku może być, ale głową? Nigdy!

 • "Ranczo" powróci w przyszłym roku

  Już w niedzielę, 5 czerwca, pożegnamy naszych ulubieńców z "Rancza". Na szczęście nie na zawsze. Sześć milionów wiernych widzów sprawia, że serial będzie miał ciąg dalszy.

 • Okiełznać temperament

  Francesca, którą gra w serialu "Ranczo", to typowa Włoszka - pełna temperamentu i bezkompromisowa. Ma jednak dziewczęcy urok i niewinność, które sprawiają, że może oczarować.

Wideo na temat: anna iberszer ranczo
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna iberszer ranczo