• Informacje na temat:

  anna ilczuk w kiepskich

Artykuły na temat: anna ilczuk w kiepskich
 • "Pierwsza miłość": Anna Ilczuk zagra Violettę Villas!

  Margaret. Wybór producentów okazał się jednak inny - słynną piosenkarkę zagra Anna Ilczuk, znana głównie z ról: spokojnej Emilki ("Pierwsza miłość") oraz Jolasi, szalonej żony Waldka ("Świat według Kiepskich").

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  5 stycznia we wrocławskim studiu ATM Grupy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie sitcomu pojawi się, głównie za sprawą efektów komputerowych, Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie Sebastian Mila!

 • Anna Ilczuk zagra Violettę Villas?! "Była zaskoczona"

  ...obsadzili Annę Ilczuk (34 l.), znaną z "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich". "Jest już wybrana główna rola. Aktorka była zaskoczona naszą propozycją, ale przyjęła ją" - potwierdził syn Villas(...) główną rolę. Początkowo mówiło się, że producenci rozważają zatrudnienie Anny Majcher lub Joanny Liszowskiej. Później do wyścigu o angaż miała też stanąć Anna Mucha, która w jednym z wywiadów chwaliła...

 • Sebastian Mila w "Kiepskich" w Prima Aprilis

  Sebastian Mila pojawił się na planie "Świata według Kiepskich", aby zagrać ze swoim "alter ego" - Waldusiem Kiepskim. Odcinek z udziałem piłkarza Polsat pokaże 1 kwietnia.

 • "Świat według Kiepskich": Stylizacje Anny Ilczuk

  Fryzury Jolasi Kiepskiej przyprawiają o zawrót głowy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak powstają i co sądzi o nich Anna Ilczuk.

 • Anna Ilczuk: Kto oszczędza na skrzywdzonych?

  Zarówno w roli opiekuńczej Emilki, jak i przebiegłej Jolasi, Anna Ilczuk wzbudza dużo sympatii. Nie kryje jednak oburzenia, kiedy przegrywa walkę o równy dostęp do kultury dla niewidomych dzieci.

 • Moje kiepskie życie

  ...autobiografii. Ferdek śmiertelnie obraża się na żonę i grozi rozwodem… Widzów z pewnością też zainteresuje, jak na tę książkę zareagują pozostali członkowie rodziny Kiepskich _ ich syn, Waldek (Bartosz Żukowski), jego żona, Jolasia (Anna Ilczuk) oraz ich córka, Mariolka (Barbara Mularczyk). Burzliwe mogą być również reakcje zaprzyjaźnionych sąsiadów _ Mariana Paździocha (Ryszard Kotys) i Arnolda Boczka...

 • "Kiepscy": To już 17. transza!

  Zakończyły się zdjęcia do kolejnej, siedemnastej już transzy serialu "Świat według Kiepskich". W najnowszej serii scenarzyści szykują dla widzów kolejne niespodzianki i absurdalne historie mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki.

 • "Świat według Kiepskich": Stuknie im 20 lat!

  ...(Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak). "Świat według Kiepskich" jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu(...) Kiepskich, Paździochów, Boczka oraz pozostałych mieszkańców osiedla Kosmonautów. Perypetie bohaterów "Świata według Kiepskich", jak zawsze okraszone zostaną potężną dawką humoru i abstrakcyjnych...

 • Na planie Kiepskich

  "Świat według Kiepskich" jest jednym z najdłużej emitowanych i cieszących się sympatią widzów seriali. Jego twórcy już pracują nad kolejnymi odcinkami komediowej opowieści o zwariowanej "przeciętnej" rodzinie, której głową jest Ferdek Kiepski (Andrzej Grabowski).

Zdjęcia na temat: anna ilczuk w kiepskich
Wideo na temat: anna ilczuk w kiepskich
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna ilczuk w kiepskich
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  A ja akurat uwielbiam Jolaśkę, uważam , że grająca ją Anna Ilczuk spisała się na medal. Ten jej śmiech.....

 • Re: "Świat według Kiepskich": Stylizacje Anny Ilczuk

  Pani ANNA ILCZUK jest aktorką wrocławskiego teatru, tworzy grupę teatralną , wykłada w szkole aktorskiej, reżyseruje, została odznaczona nagroda państwową, jest osobą bardzo twórczą.To aktorka, która w tak młodym wieku osiągnęła więcej niż niejedna "gwiazda" z wieloletnim stażem.W serialu gra głupią (ale cwaną) dziewczynę , strojącą się w dziwne ciuchy , z potężnymi tipsami , dziwnymi fryzurami

 • Re: Emilka (Anna Ilczuk)...

  Serialowa Emilka teraz gra w "Kiepskich" żonę Waldusia, Jolancie :)

 • Re: "Świat według Kiepskich": Stylizacje Anny Ilczuk

  Kasia Paździoch (Anna Karczmarczyk) Lucyna Kiepska (Agnieszka Włodarczyk) Dorota Kiepska (Katarzyna Kwiatkowska)

 • Re: "Świat według Kiepskich": Najdłuższy sitcom świata!

  Lubię nowe odcinki z Jolańcią,Jolasią-różnie ją zwą.Wnosi świeżość i nadzieję... na nowe pokolenie Kiepskich:).Doskonała ,przerysowana postać panienki z ambicjami i aspiracjami .Anna Ilczuk to świetna aktorka.A jak komuś nie podoba się,to niech wyłączy tele i......idzie do Teatru Polskiego we Wrocławiu.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Między nami jest chemia

  Pani Anna Ilczuk ,jest rewelacyjna i te jej usta w ciup ;)) ,no i pan DRACZ !! człowiek orkiestra ,potrafi zagrać wszystko i wszystkich, od fryzjera do proboszcza od murarza do torreadora . Andrzej Gałła - rewelka .and meny meny more ;))

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  Wiejska dziewka to jest Anna Ilczuk, założę się że nikt jej nazwiska nie kojarzy. Gra Emilkę w "Pierwszej miłości" i Jolaśkę w "Kiepskich". Ona się nadaje do grania typowych wieśniar. Śmieje się jak przekupa i bynajmniej nie wygląda jak dama. Piekna? Z całym szacunkiem dla gustu innych, ale dla mnie ma twarz wiejskiej dziewki, która z nutą na ustach siedzi przy stole i lepi pierogi. Gwiazda

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  , a Socha? Rozpoznawalną twarza co najwyzej i to tylko na naszym płytkim podwórku. Wiejska dziewka to jest Anna Ilczuk, założę się że nikt jej nazwiska nie kojarzy. Gra Emilkę w "Pierwszej miłości" i Jolaśkę w "Kiepskich". Ona się nadaje do grania typowych wieśniar. Śmieje się jak przekupa i bynajmniej nie wygląda jak dama.