• Informacje na temat:

  anna imię popularne

Artykuły na temat: anna imię popularne
 • Lea Oleksiak: Zmieniła sobie imię!

  Lea Oleksiak (36 l.) wyznała, że rodzice dali jej klasyczne i bardzo popularne imię, którego nigdy nie lubiła.

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Anna Kalczyńska nadal przeżywa wpadkę z imieniem syna Mariny! Wysłała nawet do Szczęsnej...

  Anna Kalczyńska (43 l.) postanowiła wytłumaczyć się ze swojej wpadki w "Dzień Dobry TVN" podczas wywiadu z Mariną Szczęsną. Naprawdę jest z czego?

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Anna Guzik: Czy będą chrzciny w góralskim stylu?

  ...imienia dla trzeciej córeczki. Okazało się, że nie jest to takie proste, bo albo jakieś imię kojarzyło mi się z konkretną osobą, albo było niezmiernie popularne. Sama w klasie byłam jedną z wielu Ań(...)Anna Guzik (40 l.) nie kryje radości z tego, co przez ostatnie lata wydarzyło się w jej życiu. - Bycie potrójną mamą to dla mnie niesamowite doświadczenie. Aż wierzyć się nie chce, że jeszcze dwa...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Natalia Kukulska zmieni imię córeczce?

  ...córce podczas chrztu drugie imię – Halina. W końcu na cześć mamy artystki, piękne imię Anna nosi jej pierwsza córka" - czytamy.(...) Facebooku zdradziła też imię, jakie razem z mężem Michałem Dąbrówką (44 l.) wybrali dla córeczki.  Dziewczynka ma mieć na imię Laura. Widać, że w ciąży pani Natalia promienieje. Na razie cały czas...

 • Anna German tuż przed śmiercią...

  Mąż zmarłej w 1982 roku Anny German wspomina ostatnie chwile artystki.

 • Anna Wendzikowska udzieliła pierwszego wywiadu po wpadce z Grotowskim!

  Anna Wendzikowska zaliczyła ostatnio wpadkę podczas wywiadu z Sigourney Weaver, przyznając, że nie wie, kim był Jerzy Grotowski. Teraz, w najnowszym wywiadzie, wyznaje, że... nie planuje chrzcić swojej córki.

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

Dyskusje na temat: anna imię popularne