• Informacje na temat:

  anna jacek kurski

Artykuły na temat: anna jacek kurski
 • ​Sukces filmu "Kamerdyner". Jacek Kurski zapowiada serial

  ...strony wizualnej filmu. Wyszukana scenografia i dopracowane w detalach kostiumy robią ogromne wrażenie. Ucieszony sukcesem filmu Jacek Kurski zapowiedział kolejne kroki związane z produkcją(...) pełną wersję tej kaszubskiej epopei w 6-odcinkowym serialu TVP1 zimą 2020/21. pic.twitter.com/PwrUvD9j6K " additional="— Jacek Kurski PL (@KurskiPL)" date="1 listopada 2019" user="KurskiPL...

 • "Trzech kumpli" z nagrodą

  Ewa Stankiewicz i Anna Ferens otrzymały w środę Nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski, który wpłynął istotnie na życie Polaków. Autorki nagrodzono za film "Trzech kumpli" wyemitowany w TVN.

 • Anna Kurska broni Jacka Kurskiego w tabloidzie: "Robi świetną telewizję"

  Jacek Kurski (50 l.) nie jest lubiany przez każdego, ale ma jednego ważnego sprzymierzeńca. Jest nim jego mama, Anna Kurska. Kobieta w rozmowie z jednym z tabloidów broniła ukochanego syna.

 • Wybiorą najzabawniejszego polityka

  "Szkło kontaktowe", jeden z najbardziej popularnych programów z ramówki informacyjnej telewizji TVN24, ogłasza piątą edycję plebiscytu politycznego - "Lustro Szkła Kontaktowego 2010". Kto w tym roku okaże się najzabawniejszym politykiem?

 • Jacek Kurski potwierdza plotki dot. Anny Popek!

  Jacek Kurski potwierdza, że Anna Popek (48 l.) na jesieni poprowadzi aż trzy programy w TVP. Pierwszy z nich to kącik zdrowotny nadawany w poniedziałki o 8.30. Drugi to pozycja przeznaczona dla seniorów zatytułowana "Zatrzymaj chwilę". Trzeci program ruszy na przełomie października i listopada i będzie miał charakter "infotainmentowy". Prezes postanowił zmienić jego nazwę z "Co słychać, Polsko...

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Anna Popek zostanie szefową TVP Polonia? Jacek Kurski chyba ją polubił

  Jeszcze niedawno pisaliśmy o doniesieniach na temat zwolnień w TVP. Okazuje się jednak, że nie wszystkie znane gwiazdy tej stacji stracą pracę. Niektóre z nich mogą liczyć na nowe propozycje zawodowe. Wśród nich znalazła się m.in. Anna Popek (47 l.).

 • Anna Popek chce mieć swój własny program! Kurski pomoże?

  Anna Popek (48 l.) zdradziła w szczerym wywiadzie, że marzy o prowadzeniu własnego programu. Dziennikarka zapewnia, że liznęła już nieco trudnej sztuki montażu, podpatrywała pracę operatorów. Ania przekonuje, że jest gotowa, aby dostać swój program. Czy Jacek Kurski (50 l.) wysłucha jej próśb, zanim sam pożegna się z TVP?

 • "Korona Królów": Jacek Kurski: Śmieszą mnie porównania serialu do "Gry o tron"

  Wirtualnymmediom.pl Jacek Kurski, prezes TVP. - W tych okolicznościach uważam za wielki misyjny sukces Telewizji Polskiej, że udało się podjąć taką produkcję i wobec ograniczonych funduszy urzeczywistnić ten projekt w obszarze gatunku telewizyjnego telenoweli historycznej - skomentował Kurski. - Nasz naród musi mieć własne opowieści o swoich bohaterach oraz o swojej historii i nie być skazany na...

 • Anna Popek zafundowała sobie fryzurę za... 700 zł?! Co na to Kurski?

  Anna Popek (47 l.), która przeżywa renesans kariery w TVP, postanowiła zmienić co nieco w swoim wyglądzie. Dziennikarka wydała na to niemałą sumkę!

Zdjęcia na temat: anna jacek kurski
Wideo na temat: anna jacek kurski
 • Jacek Kurski potwierdza. Popek będzie gwiazdą TVP!

  Jacek Kurski potwierdza, że Anna Popek na jesieni poprowadzi aż trzy programy w TVP. (WideoPortal/x-news)

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Anna Popek o swoich hejterach: Nie wiedzą, kiedy się zamknąć!

  Anna Popek wraca do zamieszania, jakie wywołało jej wspólne zdjęcie z nowym prezesem TVP, Jackiem Kurskim. Na celebrytkę spadła wtedy lawina hejtu. Kąśliwych komentarzy o jej lizusostwie dla nowej władzy pisali także jej koledzy z branży. Anka pożaliła się w rozmowie z Patoletą, że plotki o jej awansie i objęciu posady dyrektora TVP Polonia, którą rzekomo miał jej obiecać właśnei Kurski

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna jacek kurski