• Informacje na temat:

  anna janocha

Artykuły na temat: anna janocha
 • Pierwsza miłość

  Podczas terapii grupowej Paweł kłóci się z młodą dziewczyną, imieniem Ilona (Anna Janocha). Potem dowiaduje się, że cierpi ona na bardzo poważny zespół...

 • Anna Janocha chce tańczyć

  "Śpiew nie był moją najmocniejszą stroną, a taniec uwielbiam" - deklaruje Anna Janocha. Czy uda jej się przekonać producentów "Tańca z gwiazdami"?

 • "Jak ONI śpiewają" - lista uczestników III edycji (zdjęcia)

  W szranki rywalizacji o Brylantowy mikrofon staną: 1.Joanna Kurowska 2. Olga Bończyk 3. Aneta Zając 4. Anna Janocha 5. Kacper Kuszewski 6. Wojciech Medyński 7. Przemek Cypryański 8. Dariusz Kordek 9. Tomek Bednarek 10. Grażyna Szapołowska 11. Joanna Borysewicz. W poniedziałek Polsat ujawni jeszcze dwa nazwiska.

 • Ma za sobą próby samobójcze

  Już od grudnia w serial u "Pierwsza miłość" zobaczymy Annę Janochę. Aktorka znana z "M jak miłość" zagra tym razem bardzo smutną postać.

 • Foremniak się nie zgodziła

  ...kolejną edycję "Jak ONI śpiewają" szykuje również Polsat. W programie tym razem lansować się będą Anna Janocha, Aneta Zając i prawdopodobnie Wojciech Medyński.

 • Jak Oni zaśpiewają?

  Znamy już prawie pełną listę uczestników kolejnej serii show "jak Oni śpiewają". Brakuje jeszcze tylko dwóch osób.

 • Kto w "Jak ONI śpiewają 3"?

  ...z nią wystąpi Anna Janocha (24 l.), czyli Julka z "M jak miłość", a prywatnie ukochana Jakuba Tolaka (26 l.), który, podobnie jak Krawczyk, wystąpił w II edycji.

 • Grażyna Szapołowska zaśpiewa!

  Grażyna Szapołowska przyjęła propozycję występu w show "Jak oni śpiewają". Według doniesień "Faktu" aktorka za każdy odcinek otrzyma 20 tysięcy złotych wynagrodzenia.

 • Nepotyzm medialny w "jak ONI śpiewają"

  ...z rólki w "Klanie". Teraz promowana będzie jego dziewczyna - Anna Janocha, grająca Julkę w "M jak miłość". Joanna Liszowska, była skromną radio log z Leśnej Góry. Teraz jest piosenkarką i aktorką, aż(...)Jan Borysewicz postanowił pokazać światu swoją córkę. Joanna Borysewicz wystąpi w programie... Tego nie można już podważyć. Program stał się miejscem, gdzie promowani są mało znani, średnio zdolni...

 • Marcin Mroczek: Korepetycje z miłości

  Gorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita - tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak miłość"... Już wkrótce w serial u pojawi się nowa bohaterka: Julka ( po raz pierwszy pojawi się na małym ekranie w 454 odcinku serialu), córka sekretarki Honoraty z kancelarii prawnej. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który - na prośbę jej matki - zacznie jej tłumaczyć matematykę.

Zdjęcia na temat: anna janocha
Wideo na temat: anna janocha
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna janocha
 • Re: Stan wyjątkowy w "Świecie według Kiepskich"

  "Świat według Kiepskich": Nowe twarze w serialu Lucyna Paździoch (Anna Karczmarczyk) Kasia Paździoch (Karolina Gruszka) Klaudia Paździoch (Anna Janocha) i Agnieszka Paździoch (Jadwiga Gryn) Dawid Paździoch (Kuba Kaczmarczyk) Lucyna Kiepska (Klaudia Halejcio) Klaudia Kiepska (Agnieszka Sienkiewicz) i Tomasz Kiepski (Mikołaj Roznerski)