• Informacje na temat:

  anna jantar malzenstwo

Artykuły na temat: anna jantar malzenstwo
 • Anna Jantar: Tajemnica listu sprzed lat

  Co naprawdę planowała Anna Jantar (†29)?

 • Miłość na zamku w Będzinie

  Utworem "Dlatego kochaj" debiutuje Marzena Korzonek, 28-letnia wokalistka znana z programów "Szansa na sukces" i "Idol", laureatka Konkursu Debiuty na festiwalu w Opolu (2003). Do piosenki powstał romantyczny teledysk.

 • Anna Jantar: Jej życie skrywa jeszcze wiele tajemnic...

  Katastrofa lotnicza 14 marca 1980 roku przerwała życie Anny Jantar (†29 l.) w niezwykle trudnym momencie. Choć jako piosenkarka święciła tryumfy, jej życie prywatne było na ostrym zakręcie. Kto wie, co by się wydarzyło, gdyby dane jej było wrócić?

 • "Ja się wstydzę"

  Kasia Nosowska znana jest głównie jako wokalistka zespołu Hey, ale od kilku lat wydaje także własne płyty. Ta najnowsza, zatytułowana „Sushi”, ponownie powstała przy współpracy Andrzeja Smolika, a Kasia jak zwykle napisała wszystkie teksty. W rozmowie z Jarosławem Szubrychtem po raz pierwszy ujawnia szczegóły przedstawienia teatralnego, w którym wystąpi oraz to, że pisze powieść! Opowiada także o nowej płycie, fascynacji Internetem i wspólnych występach z Maanamem i Natalią Kukulską.

 • Irena Jarocka i Anna Jantar nie były jednak rywalkami? Wyciekł list jednej z nich

  Pogłoski o tym, że Irena Jarocka (†66 l.) i Anna Jantar (†29 l.) nie lubiły się po latach okazują się nieprawdziwe.

 • Wojciech Morawski, były przyjaciel Anny Jantar, potrzebuje pomocy. Sytuacja jest poważna

  Wielu pytało byłego perkusistę zespołu Perfect o jego bliską relację z Anną Jantar (†29 l.). Ale Wojciech Morawski (68 l.) milczy… Jednemu z tygodników udało się dowiedzieć, jak ułożył sobie życie. Prowadzi fundację, której sytuacja jest dramatyczna. Sprawa jest na tyle poważna, że wystosowano apel.

 • Tajemnica Anny Jantar ujawniona!

  Natalia Kukulska (36) do dziś nie dopuszcza do siebie myśli, że w ostatnich miesiącach przed tragiczną śmiercią jej mamy, Anny Jantar (†30), między nią a jej mężem, Jarosławem Kukulskim (†66), nie układało się najlepiej.

 • Natalia Kukulska będzie bronić dobrego imienia Anny Jantar. Powstaje kolejna biografia!

  ...o pomoc przy odebraniu urodzonej właśnie Natalii ze szpitala przy ulicy Szaserów. Anna Jantar, osoba skromna, szczera, ale niezbyt wylewna, powierzała Kondratowiczowi swoje sekrety i najskrytsze tajemnice. "Zwierzała mi się ze wszystkiego... Jarek poszedł spać, a my z Anią siedzieliśmy do czwartej nad ranem" - mówi w książce. Dodaje też, że gdy kładł się spać, słyszał, jak Anna Jantar płacze...

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: To było wielkie zagrożenie dla ich małżeństwa!

  ..., rozstała się z nim.  Z powodu tej traumy mama, Anna Jantar, bała się alkoholu i nie cierpiała, gdy jej mąż, Jarosław Kukulski, pozwalał sobie na zakrapiane imprezy.  Kiedyś, w czasie jej ciąży, spędził(...)?  W ostatnim liście do żony wysłanym do USA, gdzie przebywała na koncertach, Kukulski próbował ratować ich związek. Zapewniając o swej miłości i przepraszając również za alkoholowe wyskoki. Anna miała go...

 • Kukulska blokuje powstanie serialu o Jantar!

  Po ogromnym sukcesie serialu o Annie German telewizja chciałaby zrealizować kolejną produkcję, tym razem o słynnej Annie Jantar. Niestety, na przeszkodzie stanęła córka artystki, która nie życzy sobie, aby kręcono film o życiu jej rodziny...

Wideo na temat: anna jantar malzenstwo
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.