• Informacje na temat:

  anna józefina lubieniecka na wózku

Artykuły na temat: anna józefina lubieniecka na wózku
 • Robert Janson przyjaźni się z byłymi wokalistkami Varius Manx? Z wszystkimi?

  ..."Przebudzenie" i "Jednym ruchem serca". Natomiast w tym roku Robert stworzył dwie piosenki do filmu "Słaba płeć", z których jedną zaśpiewała Kasia Stankiewicz, a drugą Anna Józefina Lubieniecka. Współpracuje(...)? Przypomnijmy, że oboje zerwali kontakty po wypadku, do jakiego doszlo kilka lat temu. Samochód, którym kierował Janson, wypadł z drogi. Od tego momentu Kuszyńska porusza się na wózku inwalidzkim...

 • "Traktuję Józię jak córkę"

  ...doświadczeń uczulam ją na pewne sytuacje, staram się doradzić". Przypomnijmy, że Lubieniecka zajęła miejsce Moniki Kuszyńskiej, która w wyniku wypadku samochodowego pod Miliczem została sparaliżowana od pasa w dół i porusza się na wózku inwalidzkim.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

Wideo na temat: anna józefina lubieniecka na wózku
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.