• Informacje na temat:

  anna jurksztowicz i syn

Artykuły na temat: anna jurksztowicz i syn
 • Anna Jurksztowicz zostanie babcią!

  Rodzina Anny Jurksztowicz (53 l.) już niebawem powiększy się!

 • Anna Jurksztowicz: A jednak rozstanie!

  ..."Rewia" informuje o sporych zmianach, jakie dokonały się w życiu Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego...

 • Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski: Po kryzysie ani śladu!

  Anna Jurksztowicz (53 l.) i Krzesimir Dębski (63 l.) zdołali wyjść zwycięsko z kryzysu!

 • Anna Jurksztowicz napisała książkę kucharską!

  Anna Jurksztowicz zapewnia, że wszystkie przepisy testowała na najbliższych.

 • Piotr Gąsowski zrobił Hannie Śleszyńskiej piękną niespodziankę!

  Hanna Śleszyńska niedawno świętowała swoje 60. urodziny. Jej były partner i ojciec młodszego syna, Piotr Gąsowski (55 l.), zorganizował dla niej z tej okazji przyjęcie-niespodziankę, które przeszło najśmielsze oczekiwania aktorki.

 • "Czułość i kłamstwa": Co poszło nie tak?

  ...z miłością jego życia - malarką Mają (Małgorzata Niemen), z którą ma dorosłego syna Jakuba (Sambor Czarnota). Obecna żona Andrzeja - Alicja (Anna Chitro-Bergman) jest farmaceutką. Ich syn - Maciej (Maciej Małysa) marzy o karierze muzyka, jednak ojciec zmusza go, by poszedł w jego ślady, natomiast córka - Anna (Aleksandra Nieśpielak) już skończyła medycynę i pracuje jako stażystka w szpitalu, gdzie...

 • ​Jej głos zna cała Polska. Królowa polskiej piosenki serialowej

  Anna Jurksztowicz na scenie muzycznej jest aktywna od 16. roku życia. Jako reprezentantka Polski występowała na wielu międzynarodowych festiwalach. W swoim dorobku ma piosenki, które zna każdy fan(...) można usłyszeć również w innych popularnych produkcjach m.in. w filmie "Więzy krwi", "W pustyni i w puszczy" oraz serialach "Przepis na życie" czy "Dziewczyny ze Lwowa". Anna Jurksztowicz sprawdza się...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Bo liczy się poczucie piękna

  Głos piosenkarki znają widzowie "Na dobre i na złe", "Rancza" i wielbiciele przygód Puchatka. Jest wydawcą i producentem muzycznym. Teraz współprowadzi program o architekturze.

 • Polak wygrał konkurs na remiks Beyonce

  Wersja polskiego kompozytora Radzimira Dębskiego zwyciężyła w zorganizowanym przez Beyonce konkursie na remiks jej najnowszego singla "End Of Time".

Wideo na temat: anna jurksztowicz i syn
 • Jurksztowicz zachwala syna: Pracuje od 15. roku życia!

  Anna Jurksztowicz od wielu lat jest żoną Krzesimira Dębskiego oraz matką Marii i Radzimira Dębskich. Kariera syna wokalistki od momentu, kiedy Beyonce nawiązała z nim współpracę nabrała zawrotnej prędkości. Mama oczywiście pęka z dumy! (WideoPortal/x-news)

 • Kurowska nie lubi dietetycznych potraw! "Musi być omasta"

  Anna Jurksztowicz wydała niedawno swoją książkę kulinarną. Na premierze tego dzieła zjawili się jej przyjaciele celebryci oraz przystojny syn. Wszyscy oczywiście zachwalali talent kulinarny wokalistki. Najwięcej do powiedzenia na ten temat miała Joanna Kurowska, która od lat jest sąsiadką Anny. Aktorka przetestował większość z tych potraw. Przyznaje jednak, że nie przepada za tymi dietetycznymi