• Informacje na temat:

  anna justa

Artykuły na temat: anna justa
 • ...w tym roku kamerę. Bronia została więc dziennikarką" - wyznała Anna Dymna "Faktowi". Aktorka dodała, że córka Zbigniewa Zamachowskiego rewelacyjnie poradziła sobie w tej nowej roli. "Była zachwycona swoją rolą. Poradziła sobie świetnie, a materiał, który nagrała, jest teraz w montażu i niedługo będzie emitowany w telewizji" - zdradziła. Justa i Zamachowska muszą pękać z dumy!

 • 25 lat RMF FM: Wyjątkowe duety na płycie

  3 lutego ukaże się płyta będąca muzycznym podsumowaniem 25-lecia Radia RMF FM.

 • "M jak miłość": Anna Mucha i Tomasz Karolak będą oceniać... biznesmenów!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", lubi wyzwania. Właśnie przyjęła propozycję udziału w nowym show TVP1, w którym oceniać będzie walczących o grubą kasę biznesmenów. Za stołem jurorskim zasiądzie obok... Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego z "rodzinki.pl".

 • Wąsate Anne Hathaway i Kristen Stewart

  Anne Hathaway i Kristen Stewart dotychczas zachwycały na ekranie swą kobiecością. Jednak na planie teledysku zaprzyjaźnionej wokalistki Jenny Lewis obie panie dopuściły do głosu męską stronę swej osobowości i... wystąpiły z wąsami.

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał po raz pierwszy na deskach teatru

  Po sukcesach filmowych i telewizyjnych, Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", debiutuje w teatrze. Obok Jacka Poniedziałka i Aleksandry Justy zagra role Martyna Fleminga w spektaklu “Skaza".

 • Eurythmics: Osiem reedycji

  Popularny w latach 80. duet Eurythmics zapowiedział wznowienie ośmiu albumów. Wydawnictwa trafią do sklepów 14 listopada. Tego samego dnia ukaże się nowa kompilacja największych przebojów Annie Lennox i Dave'a Stewarta.

 • Zamachowska zganiła wdowę po Ciechowskim! "Tak pięknie pani milczała"

  Anna Skrobiszewska wraz z obecnym partnerem nakręcili film dokumentalny o Grzegorzu Ciechowskim. Wdowa zaczęła więc bywać w telewizjach śniadaniowych w ramach promocji.  W TVN spotkała się ze zrozumieniem i sympatią prowadzących. W TVP trafiła jednak na Monikę Zamachowską, która postanowiła stanąć w obronie wcześniejszej partnerki Ciechowskiego.  Skrobiszewska w filmie nie zostawia bowiem...

 • Eurythmics: Kompilacja z premierami

  Annie Lennox i Dave Stewart, którzy wspólnie występowali pod szyldem Eurythmics, ponownie zawiązali współpracę. Duet, po raz pierwszy od 6 lat, nagra dwie premierowe piosenki, które trafią na kompilację jego największych przebojów "The Ultimate Collection".

 • Za marzenia

  Justa (kierowniczka akademika, Zuzanna Bernat (Monia), Grzegorz Wons, Pamela Adamik, Karina Kunkiewicz(...) min, Polska, 2019 Reżyseria: Łukasz Wiśniewski Scenariusz: Karolina Frankowska Zdjęcia: Kacper Zieliński, Rafał Paradowski Aktorzy: Maja Bohosiewicz (Zosia Morawiec), Anna Karczmarczyk (Anka Wolańska...

 • Zobacz nowy teledysk Eurythmics!

  "I've Got A Life" to jeden z dwóch premierowych utworów grupy Eurythmics, który trafił na dwupłytową składankę z największymi przebojami tego brytyjskiego duetu. Album "Ultimate Collection" ukaże się w poniedziałek, 14 listopada, a na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do nagrania "I've Got A Life".

Wideo na temat: anna justa
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.

Dyskusje na temat: anna justa