• Informacje na temat:

  anna kaczorowska - bożenka z klanu

Artykuły na temat: anna kaczorowska - bożenka z klanu
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska uczy tańczyć... Annę Muchę!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", lada moment zadebiutuje w zupełnie nowej roli! Aktorka i tancerka przygotowuje choreografię do spektaklu teatralnego "Single po japońsku", w którym jedną z głównych ról gra... Anna Mucha, czyli Zuzanna Szałaj z "O mnie się nie martw".

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • "Klan": Bożenka i Ola rozbiorą się do zdjęć?

  ...- Jak chcecie, to ja też mogę się rozebrać – powie Miłosz (Konrad Darocha), gdy mające pozować mu do aktów Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Ola (Kaja Paschalska) odmówią zdjęcia szlafroków na planie sesji...

 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Dla Lubiczówny to bardzo gorący czas. Trzeba załatwić formalności, wybrać suknię ślubną i zrobić elegancką fryzurę.

 • "Klan": Fabryka gwiazd

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska). Młoda mężatka nagle poczuje bóle porodowe i zanim karetka zdąży przyjechać na miejsce, na świecie pojawi się pierwsza córeczka jej i Miłosza (Konrad Darocha). Malutką(...) stawiali również Katarzyna Zielińska oraz Borys Szyc. - Wielu studentów warszawskiej Akademii Teatralnej statystuje w "Klanie". Nazywają to: "stypendium od Lubiczów" - mówi Anna Wiejowska. Goście, goście...

 • "Klan": Bożenka i Miłosz będą mieli dziecko?

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosz (Konrad Darocha), którzy w Wielkanoc przysięgli sobie dozgonną miłość przed ołtarzem, w pierwszym powakacyjnym odcinku "Klanu" z wypiekami na twarzach będą czekali na wyniki testu ciążowego. Sprawdź szczegóły!

 • Bożenka z "Klanu" ma romans z żonatym czterdziestolatkiem?

  Do tej pory Agnieszka Kaczorowska nigdy nie była bohaterką skandalu. Komuś to jednak przeszkadzało...

 • Wielki jubileusz "Klanu", czyli 3000 spotkań z Lubiczami

  W chwili rozpoczęcia zdjęć do "Klanu" (pierwszy klaps na planie padł wiosną 1997 roku) nikt z twórców serialu nie zdawał sobie sprawy z tego, że losami członków rodu Lubiczów Polacy emocjonować się(...) wybiorą "Klan" jako ten serial, z którego bohaterami chcą spotykać się codziennie. Producenci telenoweli podpisali z TVP umowę na produkcję... stu odcinków. Regularną emisję "Klanu" Jedynka rozpoczęła...

 • Agnieszka Kaczorowska zwolniła menedżerkę!

  Agnieszka Kaczorowska (22 l.) podziękowała za współpracę swojej agentce. Kobieta nie pozostawiła tego bez komentarza...

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

Wideo na temat: anna kaczorowska - bożenka z klanu
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.